„Lidl“ žingsnis į naują segmentą: klientai galės įsigyti čiužinius

09.08.2019 12:00:00 | Vilnius

Renkantis čiužinį patariama atsižvelgti į tam tikras jo savybes, kurios gali nulemti ne tik geresnį miegą, bet ir sveikatą. Be to, itin svarbiu akcentu renkantis šį gaminį tampa ir tai, ar jį lengva prižiūrėti, ar jis gali tarnauti ilgus metus. Tad siūlome keletą patarimų tam, kad būtų galima kuo ilgiau džiaugtis kokybišku poilsiu ir gera savijauta, bet neišleisti itin daug.

„Ant šio pagrindinio lovos komponento turėtumėte jaustis kaip įmanoma patogiau ir komfortabiliau. Todėl reikia žinoti keletą aspektų, kad galėtumėte tinkamai pasirinkti čiužinį. Pavyzdžiui, vienas iš tokių – čiužinio ilgis, kuris turėtų būti apie 20 centimetrų didesnis nei perkančiojo ūgis“, – sako „Lidl Lietuva“, pardavimų skatinimo departamento vadovas Linas Baltušis.

Turi prisitaikyti prie kūno

Išaiškinus, kokio dydžio čiužinio reikia, labai svarbu atsižvelgti, ar jis tinkamai prisitaiko prie kūno ir suteikia patogią atramą – taip įmanoma išvengti nugaros skausmų ateityje, o juos jau jaučiant, gerokai apmalšinti. Anot pašnekovės, didžiausiam patogumui žmonės turėtų rinktis ortopedinius, bent kelių anatominių zonų čiužinius.

Mat šie gaminiai yra suminkštinti būtent tose vietose, į kurias remiasi didžiausią apkrovą patiriančios žmogaus kūno dalys – pečiai ir klubai. Tačiau stuburo srityje toks čiužinys yra kietesnis ir suteikia stabilią atramą miego metu, dėl ko mažiau vartomasi naktį ir tuo pačiu geriau išsimiegama.

Rinktis minkštesnį ar kietesnį?

Tam, kad čiužinys gerai prisitaikytų prie kūno ir neprarastų gerųjų savo savybių, būtina atsižvelgti į jo kietumą. Čia taip pat viskas paprasta: jis priklauso nuo žmogaus svorio – kuo jis didesnis, tuo kietesnio gaminio reikia.

„H2 klasifikacijos čiužiniai yra vidutinio kietumo bei rekomenduojami 65-80 kg sveriantiems žmonėms, o H3 čiužinys yra kietas ir paprastai geriau tinka tiems, kurių svoris yra 80-100 kg. Žinoma, renkantis naują čiužinį ne ką mažiau svarbu įvertinti ir savo miego įpročius“, – pataria L. Baltušis.

Vardan kokybiškesnio poilsio patariama atkreipti dėmesį ir į tai, iš kokios medžiagos čiužinys yra pagamintas. Ypač kai rinktis išties yra iš ko –  tobulėjant gamybos technologijoms rinkoje pasiūloma vis naujesnių ir sveikatai naudingesnių sprendimų. Pavyzdžiui, iš poliesterio pagaminti ir poliuretanu užpildyti čiužiniai pasižymi elastingumu ir yra linkę greitai atgauti pradinę formą, tad šiuos gaminius kur kas sunkiau deformuoti. Dažnai šių produktų ilgaamžiškumą užtikrina ir juostinės rankenos, skirtos gaminiui apsukti ir apversti, kas mažina išgulėjimų pavojų.

„Itin svarbu, kad tokios medžiagos čiužinius lengva prižiūrėti ir išlaikyti jų higieną – užpildo medžiagoje nesikaupia dulkių erkutės. Patogu, jei užvalkalo dalis galima atsegti ir plauti skalbimo mašinoje, ar kai yra galimybė jį išsausinti džiovyklėje“, – teigia „Lidl“ atstovas.

Nepatogios lovos pagerinimui – antčiužinis

Išgulėtą ir komfortu jau nepasižyminčią lovą galima pagerinti įsigijus antčiužinį – tai išeitis neturint galimybės investuoti į naują čiužinį. Antčiužinis yra ir puiki išeitis norintiems patogiau miegoti ant sofos.

„Norint kokybiškai išsimiegoti, nereikia išleisti didžiulės sumos. Viengulei lovai skirtą antčiužinį rasite „Lidl“ parduotuvėse už 39 eurus, minkštesnį čiužinį įsigysite už 79 eurus, o kietesnį – vos už 10 eurų didesnę sumą. Be to šios prekės yra lengvai transportuojamos ir išpakuojamos. Tad tai išties itin mažos kainos, aukštos kokybės ir tuo pačiu patogumo santykis už geresnę savijautą ir tuo pačiu sveikatą“, – sako L. Baltušis.

Europoje pagamintus „Meradiso“ čiužinius ir antčiužinius „Lidl“ parduotuvėse galima įsigyti nuo rugpjūčio 12 dienos. Poliuretanu užpildytiems vidutinio kietumo ir kietiems čiužiniams suteikiama penkerių metų garantija.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (853.71 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau