„Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams: kils iki 10 procentų

16.12.2019 12:00:00 | Vilnius
„Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams

Siekdamas būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, „Lidl“ nuo kovo 1-osios, naujųjų įmonės finansinių metų pradžios, vėl žymiai padidins atlyginimų biudžetą. Šių metų pradžioje parduotuvių ir logistikos centro darbuotojų algos jau pakilo 7 proc., o nuo 2020 metų kovo 1 d. visų parduotuvių darbuotojų algos didės iki 10 proc. Nuo naujų įmonės finansinių metų pradžios taip pat didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna parduotuvių bei logistikos centro Kaune darbuotojai.

Nuo kovo 1 d. „Lidl“ parduotuvių darbuotojų atlyginimai visoje Lietuvoje padidės iki 10 proc., nepriklausomai ar darbuotojas užima pardavėjo, asistento, parduotuvės vadovo pavaduotojo ar vadovo pareigas. Atsižvelgiant į pragyvenimo lygį ir situaciją darbo rinkoje, labiausiai pokytį pajus Vilniuje esančių parduotuvių pardavėjai – jiems atlyginimai didės 10 proc., neatsižvelgiant į darbo stažą. Pavyzdžiui, Vilniuje dirbančio lojalaus parduotuvės darbuotojo mėnesio atlyginimas padidės nuo 1021 eurų iki 1125 eurų.

„Nuo pat veiklos Lietuvoje pradžios kėlėme sau tikslą būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, užtikrinant ne tik geras darbo sąlygas, bet ir tinkamą atlygį. Nuolat investuojame į darbo sąlygų gerinimą, darbuotojų mokymus, vadovų lyderystės ugdymą, nes norime, kad darbuotojai augtų kartu su visu tinklu. „Lidl“ savo segmente visuomet išsiskyrė mokamų atlyginimų dydžiu, tad džiaugiamės, kad atlyginimai darbuotojams netrukus dar labiau išaugs“, –  sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

Nuo kovo 1 d. didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna pardavėjai, parduotuvės vadovų asistentai ir pavaduotojai bei Kaune įsikūrusio logistikos centro darbuotojai. Šis motyvacinis priedas didėja nuo 52 iki 65 eurų.

„Lidl“ savo darbuotojams taip pat siūlo išskirtinį naudų paketą, vienas pagrindinių jo akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. Juo visus darbuotojus „Lidl“ apdraudė nuo šių metų pradžios. Privataus sveikatos draudimo paslauga visiems kompanijos darbuotojams yra taikoma po bandomojo laikotarpio. Per pirmus devynis šių metų mėnesius „Lidl“ darbuotojai jau pasinaudojo 5300 paslaugų.

Be papildomo sveikatos draudimo kaip ir kasmet, šį rudenį „Lidl“ kvietė darbuotojus bei jų mažamečius vaikus nemokamai skiepytis nuo gripo, darbuotojams taip pat suteikiamos galimybės sportuoti, pasirūpinama arbata ir vaisiais. Rūpindamiesi darbuotojų gerove, „Lidl“ jau trečius metus suteiks darbuotojams galimybę šventes sutikti su artimiasiais – visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs pirmąją šv. Kalėdų dieną bei sausio 1-ąją, o šventiniu laikotarpiu parduotuvių darbo laikas bus sutrumpintas.

„Lidl“ bendrovėje Lietuvoje dirba jau daugiau nei 2000 žmonių, prekybos tinklas sparčiai plečiasi ir kuria naujas darbo vietas. Šiuo metu „Lidl“ aktyviai ieško beveik 50 naujų darbuotojų Vilniuje.

„Nesustojame ir toliau aktyviai plečiamės, o tai reiškia, kad nauji darbuotojai visada yra labai laukiami mūsų komandoje. Šiuo metu aktyviai ieškome darbuotojų Vilniuje, kviečiame prie mūsų prisijungti ir kituose Lietuvos miestuose. Darbuotojams parduotuvėse yra suteikiamos visos sąlygos augti ir tobulėti“, – teigė „Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė.

Šių metų pradžioje „Lidl Lietuvai“ buvo suteikti prestižiniai „Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikatai, skiriami įmonėms už itin geras darbo sąlygas. Taip pat šiais metais portalo „CV-Online“ surengtuose „TOP darbdavio 2018“ apdovanojimuose bendrovė „Lidl Lietuva“ trečius metus iš eilės pelnė 1-ąją vietą tarp visų dalyvavusių prekybos įmonių. Įmonės darbo pasiūlymai nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 47 prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje. Naujausios dvi tinklo parduotuvės buvo atidarytos dar šį pirmadienį – viena jų duris atvėrė Vilniuje, o kita – Kaune.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kitos naujienos

Atsisiųsti (1)
Nuotrauka (1)
Dokumentas (1)
 • „Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams

  „Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams: kils iki 10 procentų

  Vilnius, 16.12.2019 12:00:00

  Dokumentai (1) Nuotrauka (1)
  download
 • „Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams

  „Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams: kils iki 10 procentų

  Vilnius, 16.12.2019

  Nuotraukos formatas: JPG
  Rezoliucija: 1920 x 1280
  Nuotraukos dydis: 175.42 KB
  download
 • „Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams

  „Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams: kils iki 10 procentų

  Vilnius, 16.12.2019

  Formatas: DOC
  Dydis: 736.57 KB
  download

Daugiau