„Lidl Lietuva“ darbuotojų skaičius jau perkopė 2000, netrukus įdarbins dar 200

30.08.2019 12:00:00 | Vilnius

„Lidl Lietuva“ darbuotojų skaičius jau perkopė 2000, netrukus įdarbins dar 200

Prekybos tinklas „Lidl“ sparčiai plečiasi ir kuria naujas darbo vietas – per artimiausius mėnesius įmonė planuoja įdarbinti daugiau nei 200 darbuotojų. Dauguma jų dirbs parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Trakų Vokėje. Šiuo metu „Lidl“ bendrovėje Lietuvoje dirba jau daugiau nei 2000 žmonių.

„Sparčiai ir sėkmingai augame, todėl samdome didelį skaičių žmonių. Didžioji dalis jų bus mūsų naujai atidaromų parduotuvių darbuotojai, kurių darbas išsiskiria ne tik dinamika, įvairove, bet ir sąžiningiausiu rinkoje atlygiu. Mes daug dėmesio skiriame darbuotojų mokymui ir jų vidinės karjeros galimybėms, nuolat galvojame, kaip papildomai motyvuoti kolegas“, – pasakoja „Lidl Lietuva“ Personalo departamento vadovė Sandra Savickienė.

„Lidl“ šiuo metu išsiskiria atlyginimais tarp prekybos tinklų Lietuvoje. „Lidl“ vidutinio darbo užmokesčio mediana yra viena aukščiausių rinkoje – birželio mėnesį šis rodiklis pasiekė 1067 eurų. Darbo skelbimuose nurodoma, kad parduotuvės darbuotojams siūlomas 814-966 eurų atlyginimas prieš mokesčius Panevėžyje, kiek didesnis ­– nuo 856 iki 1021 eurų Kaune. Darbuotojai taip pat yra motyvuojami priedais ir premijomis.

Nuo šių metų pradžios „Lidl“ visus savo darbuotojus iškart po bandomojo laikotarpio apdraudė privačiu sveikatos draudimu, šaltojo sezono metu sudaro galimybę skiepytis, pasirūpina kitomis sveikatos profilaktikos priemonėmis. Per pirmą šių metų pusmetį galimybe gydytis privačiai pasinaudojo apie trečdalį įmonės darbuotojų, dauguma jų labai teigiamai vertina šią darbdavio papildomai suteikiamą vertę.

Prekybos tinklas yra 12-as didžiausias mokesčių mokėtojas Lietuvoje – per praėjusius finansinius metus „Lidl Lietuva“ į valstybės biudžetą sumokėjo daugiau nei 70 mln. eurų mokesčių. „Lidl Lietuva“ audituota apyvarta 2018 finansiniais metais pasiekė 368 mln. Eur be PVM ir buvo 23,5% didesnė nei 2017 m. (298 mln. Eur).

Šių metų pradžioje „Lidl Lietuvai“ buvo suteikti prestižiniai „Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikatai, skiriami įmonėms už itin geras darbo sąlygas. Taip pat šiais metais portalo „CV-Online“ surengtuose „TOP darbdavio 2018“ apdovanojimuose bendrovė „Lidl Lietuva“ trečius metus iš eilės pelnė 1-ąją vietą tarp visų dalyvavusių prekybos įmonių.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (506.46 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau