„Lidl“ tęsia tradicijas – per Velykas parduotuvės nedirbs

13.03.2019 10:00:00 | Vilnius

Neseniai prestižinius „Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikatus už itin geras darbo sąlygas atsiėmusi „Lidl Lietuva“, antrus metus iš eilės per šv. Velykas suteiks galimybę visiems darbuotojams šventes praleisti su savo artimaisiais. Visos „Lidl“ parduotuvės, kurių šiuo metu Lietuvoje yra 43, šventinį Velykų sekmadienį, balandžio 21-ąją, nedirbs.

„Artėjant didžiausioms metų šventėms, visuomet pirmiausiai galvojame apie savo darbuotojus. Norime ir toliau būti geriausias darbdavys ir sukurti darbuotojams daugiau progų švęsti šventes su draugais ir artimaisiais. Jau praėjusiais metais priėmėme sprendimą nedirbti pirmąją Velykų dieną ir laikomės šios tradicijos toliau. Šis sprendimas buvo sutiktas itin palankiai, sulaukėme ypatingai gerų atsiliepimų tiek iš darbuotojų, tiek iš klientų, todėl ir toliau laikomės tos pačios strategijos. Džiaugiamės, kad mūsų darbuotojai turės progą šią gražią pavasario šventę sutikti su artimaisiais“, – sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

„Lidl“ prekybos tinklas šia žinia tiek su darbuotojais ir pirkėjais nusprendė pasidalinti iš anksto, jog tiek darbuotojai galėtų susiplanuoti šventinį laiką su artimaisiais, tiek ir pirkėjai iš anksto galėtų planuoti savo šventinius pirkinius. Prekybos tinklas primena, kad balandžio 22-ąją, pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ryto ir dirbs įprastu grafiku.

Velykos – ne vienintelė šventė, kurią „Lidl“ darbuotojai turi galimybę sutikti su artimiausiais. Jau anksčiau prekybos tinklas priėmė sprendimą reikšmingai sutrumpinti parduotuvių darbo valandas šventiniu laikotarpiu. Jau dvejus metus iš eilės pirmąją šv. Kalėdų, o taip pat ir Naujųjų metų dieną visos „Lidl“ parduotuvės nedirbo. Kitomis šventinėmis dienomis pirkėjai buvo aptarnaujami trumpiau nei įprastai.                                                                                                                                                                                       

„Top Employer Lietuva“ ir „Top Employer Europe“ sertifikatai – ne vienintelis įvertinimas, kurį „Lidl Lietuva“ šiemet gavo už geras darbo sąlygas. Trečius metus iš eilės prekybos tinklas „CV-Online“ surengtuose „TOP darbdavio“ rinkimuose pelnė 1-ąją vietą tarp visų dalyvavusių prekybos įmonių.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 43 prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine ir Šilutėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (2.82 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau