Saulėtą savaitgalį pasitikite azijietiškai: išbandykite vištieną su anakardžiais

03.05.2024 10:00:00 | Vilnius

Saulėtą savaitgalį pasitikite azijietiškai: išbandykite vištieną su anakardžiais

Šį saulėtą savaitgalį pasimėgaukite ne tik laiku su šeima ar draugais, bet ir išbandykite Azijos virtuvės patiekalus. Gastronominių idėjų pasisemti kviečia prekybos tinklas „Lidl“, pristatydamas naujausius ir maža kaina pažymėtus „Superšeštadienio“ pasiūlymus.

Šį šeštadienį į „Lidl“ parduotuves reikėtų suskubti mėsos, ypač vištienos, mėgėjams. 1 kg šviežios viščiukų ketvirčių mėsos, aktyvavus „Lidl Plus“ kuponą, kainuos tik 3,49 Eur. O pagardinti patiekalus ar tiesiog panaudoti užkandžiams – pravers anakardžių riešutų puselės. Jų 500 g, šį šeštadienį įsigysite vos už 3,99 Eur. 

Papildžius savo pirkinių krepšelius savaitgalio gardumynais, „Lidl“ kviečia išbandyti Azijos skonių įkvėptą vištieną su anakardžiais. Jis itin nesunkiai pagaminamas ir pigus patiekalas, kurį pamėgs kiekvienas. Nors gali pasirodyti, kad Azijos virtuvė reikalauja daug skirtingų ingredientų ir atsieina nepigiai, tačiau „Lidl superšeštadienio“ pasiūlymai padės paneigti šiuos mitus. 

Nebrangu, bet gardu: vištiena su anakardžiais 

Vienas populiariausių azijietiško stiliaus patiekalų, neatsiejamų nuo tradicinės Kinijos virtuvės, yra vištiena su anakardžių riešutais. Šiam receptui tinka bet kuri vištienos dalis: ir krūtinėlė, ir šlaunelių ar ketvirčių mėsa. „Lidl“ ekspertai rekomenduoja jį išbandyti būtent su viščiukų ketvirčių mėsa, nes pasinaudojus „Superšeštadienio“ pasiūlymu, šį patiekalą paruošite itin pigiai. Be to, tikrai nepavargsite ir neužtruksite virtuvėje, nes receptas – paprastas. 

Savaitgalio pietums (2–4 asmenims) reikės:

500 g. viščiukų ketvirčių mėsos

2 svogūnų

1–2 skiltelių česnako

gabalėlio imbiero

1 raudonos paprikos

50 g. anakardžių riešutų

2 v. š. sojos padažo

1 v. š. alyvuogių aliejaus

Ant įkaitintos keptuvės su trupučiu aliejaus pakepinkite smulkiai pjaustytus svogūnus, česnaką ir imbierą. Kepkite keletą minučių, pastoviai maišydami. 

Tuomet sudėkite vištieną, supjaustytą gabalėliais ir maišydami kepkite apie 5–7 min. Tada sudėkite papriką, supjaustytą juostelėmis ir anakardžio riešutus. 

Kai paprika apkeps – supilkite sojos padažą ir viską dar kartą gerai išmaišykite. Vištieną galite patiekti su ryžiais ar kitu mėgstamu garnyru. Skanaus!

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau