Naujovė „Lidl Plus“ programėlėje – galimybė sutaupyti ir degalinių tinkle

18.01.2024 14:00:00 | Vilnius

Lidl Plus

Sausio mėnesį „Lidl Plus“ programėlės naudotojams – dar daugiau galimybių sutaupyti ne tik pačioje „Lidl“ parduotuvėje, bet ir už jos ribų. Šalia nuolaidų kelionėms, prenumeratoms, laisvalaikiui ir kitoms paslaugoms, nuo sausio 18 d. programėlės vartotojai galės pigiau įsigyti ir degalų bei karštų gėrimų „Viada“ tinklo degalinėse.

„Pernai vasarą pristatytą naujovę – partnerių pasiūlymus „Lidl Plus“ programėlėje – pirkėjai jau spėjo pamėgti ir sėkmingai naudojasi papildomomis žinomų prekių ženklų nuolaidomis. Tai nuolaidos įvairioms pramogoms, pavyzdžiui, filmų nuomai, kelionėms, laisvalaikio dovanoms. Taip pat noriai naudojamasi galimybe sutaupyti atliekant kasdieniškesnius darbus, pavyzdžiui, siunčiant siuntas. Esame įsitikinę, kad didelio populiarumo sulauks ir naujo mūsų partnerio nuolaidos, galinčios reikšmingai padėti sumažinti išlaidas degalams bei degalinėse įsigytiems karštiems gėrimams“, – teigia „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Nuo šiol su „Lidl Plus“ programėle klientams visose 132 „Viados“ tinklo degalinėse Lietuvoje kasdien darbo dienomis bus suteikiama 7 ct/l nuolaida, o savaitgalį – 10 ct/l nuolaida visų rūšių degalams (šis pasiūlymas tam tikrose degalinėse galios ir visomis savaitės dienomis). Taip pat degalinėse klientai kasdien galės pasinaudoti 30 proc. nuolaida visiems karštiems gėrimams iš kavos aparato.

Nuo nuolaidų saldėsiams iki pigesnių kelionių

Šiuo metu „Lidl Plus“ programėlėje įvairias nuolaidas savo paslaugoms ir prekėms taip pat siūlo ir tokie partneriai, kaip „Laisvalaikio dovanos“, „Novaturas“, „LP EXPRESS“, „Žmonės Cinema“, „15min“, „Žmonės.lt“ bei „Lietuvos draudimas“.

Filmus mėgstantiems „Lidl Plus“ vartotojams „Žmonės Cinema“ siūlo 3 mėnesių filmų prenumeratą už 3 Eur, suteikiančią galimybę daugiau nei 700 filmų žiūrėti nemokamai, o kitus filmus – nuomotis vos už 2,99 Eur. Nepraleidžiantiems Lietuvos ir pasaulio naujienų turėtų būti aktualus portalų „15min“ ir „Žmonės.lt“ pasiūlymas – nemokama turinio prenumerata pirmus tris mėnesius, o vėliau – su 25 proc. nuolaida.

Šį žiemos mėnesį „Laisvalaikio dovanos“  kviečia „Lidl Plus“ programėlės vartotojus pasisaldinti ir pasinaudoti 33 proc. nuolaida „Roons“ itališkų saldėsių makarunų rinkiniui. Dar vienas „Laisvalaikio dovanų“ pasiūlymas – 15 proc. nuolaida visam dovanų asortimentui, kuriame yra daugiau nei 1900 pasirinkimų visoje Lietuvoje.

„Lidl Plus“ programėlės naudotojai gali pasinaudoti ir didžiausio Baltijos šalyse kelionių organizatoriaus „Novaturas“ pasiūlymais – net 70 Eur nuolaida slidinėjimo ir poilsinėms kelionėms. „Lidl Plus“ galima rasti partnerių nuolaidų ir kasdienėms paslaugoms – „LP EXPRESS“ suteikia iki 30 proc. nuolaidą siuntimui per paštomatus.

„Lietuvos draudimas“ kviečia pasirūpinti savo savijauta ir siūlo pasinaudoti specialiu pasiūlymu – apsidrausti sveikatos draudimu bei atgauti net 80 proc. ambulatorinei pagalbai, dantų gydymui ar reabilitacijos paslaugoms patirtų išlaidų.

„Siekiame suteikti klientams papildomų ir kuo įvairesnių naudų, todėl nuolatos plečiame savo partnerių ratą. Patariame nuolat tikrinti „Lidl Plus“ programėlės partnerių sąrašą ir pasinaudoti ypatingais naujais pasiūlymais bei nuolaidomis“, – pažymi A. Bubnelis.

Populiariausia lojalumo programėlė šalyje

Remiantis 2023 m. gruodžio mėn. mobiliųjų programėlių analizės ir duomenų bendrovės „App Annie“ duomenimis, „Lidl Plus“ programėlė pagal atsisiuntimų skaičių  yra populiariausia tarp visų didžiųjų maisto prekybos tinklų programėlių. Išmaniesiems telefonams pritaikytą „Lidl Plus“ programėlę galima nemokamai atsisiųsti „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse.

Naudodamiesi „Lidl Plus“ mobiliąja programėle pirkėjai gali patogiai planuoti apsipirkimą ir išvengti eilių, realiu metu matyti parduotuvės užimtumą, taip pat rasti savaitės kainų leidinius, parduotuvės adresą, jos darbo laiką. Programėlėje po apsipirkimo saugomi ir skaitmeniniai pirkinių kvitai. Kiekvieną savaitę lojalumo programėlės narių laukia vis nauji kuponai, veikia speciali aplikacijos funkcija – žaidimas „Trink ir laimėk“, kurio metu galima laimėti papildomas nuolaidas produktams.

„Lidl Plus“ mobiliąja programėle pirkėjai gali pasinaudoti 72-iose prekybos tinklo parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose bei už prekybos tinklo ribų, naudodamiesi specialiais partnerių pasiūlymais.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau