Ieškantiems dinamiško darbo – „Lidl“ parduotuvės Kaune vadovė kviečia prisijungti prie komandos

27.06.2024 09:00:00 | Kaunas

Parduotuvės vadovė Rita

Rita visą gyvenimą svajojo dirbti prekybos srityje, todėl tik pamačiusi naujienas apie „Lidl“ veiklos pradžią Lietuvoje, be jokių abejonių nusprendė užpildyti anketą ir kandidatuoti į laisvą poziciją. Pradėjusi dirbti kaip pardavėja, moteris „Lidl“ prekybos tinkle skaičiuoja jau aštuonerius metus, o penkerius iš jų eina vadovaujamas pareigas. Šiuo metu „Lidl“ parduotuvei Kaune, Raudondvario pl., adresu Ežero g. 3, vadovaujanti Rita sako, kad šios pareigos padėjo jai augti ne tik profesinėje srityje, bet prisidėjo ir prie teigiamų asmenybės pokyčių.

Svarstyti apie darbą „Lidl“ Rita pradėjo vos išvydusi naujienas, kad prekybos tinklas žengia į Lietuvą. Dalindamasi savo istorija, parduotuvės vadovė skatina prisijungti prie komandos ir tapti „Lidl“ dalimi.

„Karjeros laiptais „Lidl“ kilau palaipsniui: pradėjau nuo pardavėjos pozicijos, vėliau tapau parduotuvės vadovo asistente, po dar kiek laiko – parduotuvės vadovo pavaduotoja, o šiuo metu esu Kauno, Raudondvario pl. esančio „Lidl“ parduotuvės vadovė“, – pasakoja Kauno „Lidl“ parduotuvės vadovė.

Moteris neslepia, kad nors vadovės pareigos itin atsakingos, o kelyje pasitaiko įvairiausių iššūkių – neįsivaizduoja savęs kitur ir džiaugiasi dinamiška darbo kasdienybe, palaikančia komanda bei konkurencingu atlyginimu. Ieškančius naujos karjeros stotelės, Rita kviečia apsvarstyti galimybę prisijungti prie „Lidl“ komandos. Pati komandos vadovė naujų narių lauktų ir savo parduotuvės komandoje.

Daugiau apie laisvas pozicijas parduotuvėje galima sužinoti čia: Pardavėjas (-a) Kaune (Raudondvario pl.) - Kaunas (lidl.lt)

Pareigos padėjo įgyti naudingų įgūdžių

Bendravimas su žmonėmis Ritai – vienas maloniausių darbų, todėl net būdama parduotuvės vadove, ji mielu noru skuba į kasą pagelbėti kolegoms ir taip pat pabendrauti su pirkėjais.

„Per visus metus „Lidl“ aš įgijau tikrai didelę bendravimo su žmonėmis patirtį, kadangi per šį laiką teko susidurti su labai daug skirtingų žmonių. Dar ir dabar vos gavus progą dirbti kasoje, tarsi atsigaunu – man malonu aptarnauti klientus, tiesiogiai su jais pabendrauti“, – sako parduotuvės vadovė.

Ji pasakoja, kad parduotuvės vadovės darbas padėjo išmokti palaikyti pokalbį, susibendrauti net su tais, kurie yra kuklesni ir nedrąsūs.

„Būna naujų darbuotojų, kurie yra tylesni, nedrįsta paklausti ar pirmi užkalbinti, tačiau prie tokio žmogaus ne tik reikia, bet yra būtina prieiti. Komandiškumas mūsų organizacijoje yra labai svarbus, tad svarbu nepamiršti, kad puoselėti gerą atmosferą darbe turime visi“, – teigia Rita.

Įsilieti padėjo stipri komanda

Rita teigia, kad įsiliejimas į komandą nebūtų toks paprastas be kolektyvo narių. Pasak parduotuvės vadovės, šioje parduotuvėje itin jaučiasi komandiškumas ir komandos stiprybė, gebėjimas palaikyti vienas kitą ir kolegų savarankiškumas.

„Greitai įsilieti į komandą man padėjo ir tai, kad Kaune savo kolegas daugiau ar mažiau pažįstame, todėl nebuvau naujokė. Jau dabar jaučiuosi kaip komandos dalis – einu į darbą ir jaučiu, kad man čia gera“, – pasakoja parduotuvės vadovė.

Rita sako, kad šie pastarieji mėnesiai buvo gana intensyvūs – nauja komanda, parduotuvė bei atsakomybės, tačiau nepaisant to, ji su visu parduotuvės kolektyvu gali džiaugtis gerais rezultatais.

„Komandos nariai puikiai jaučia vienas kitą – kiekvienas žino savo atsakomybes ir kokius darbus reikia atlikti. Visi vieni kitus gerai pažįstame – itin daug juokaujame, komanda pasižymi gyvybingumu, ko gero, nesu dar sutikusi taip aktyviai bendraujančių ir bendradarbiaujančių žmonių“, – pasakoja Rita.

Pasak parduotuvės vadovės, net ir stiprią komandą būtina ir toliau stiprinti, o tai padaryti padeda bendri susibūrimai.

„Mūsų komandos šios vasaros svajonė – paplaukioti su jachta Kauno mariose. Esame laimėję vidinį parduotuvėms skirtą konkursą, kurio prizas buvo biudžetas komandos pramogoms. Tikimės, kad šis laimėjimas padės išpildyti šią svajonę ir su kolegomis dar labiau sustiprinti ryšį jau už parduotuvės ribų“, – teigia moteris.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 74 „Lidl“ parduotuvės 28 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje, Gargžduose ir Molėtuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau