Apsipirkti Velykoms – tik į „Lidl“, pirkinių krepšelis čia pigiausias

13.03.2024 11:00:00 | Vilnius

Apsipirkti Velykoms – tik į „Lidl“, pirkinių krepšelis čia pigiausias

Kuo mažiau savaičių lieka iki Velykų, tuo daugiau pirkėjų užsuka ir į „Lidl“, kur jie gali taupiai apsipirkti artėjančioms šventėms. Tai įrodo ir naujausias palyginamasis atrinktų produktų pirkimas. Palyginti su kitais dviem didžiausiais prekybos tinklais Lietuvoje, atrinktų kasdienio būtinumo ir Velykoms praversiančių prekių įsigyti „Lidl“ – pigiausia. Be to, jau antrą savaitę iš eilės tai padaryti pavyks neišleidžiant nė 20 Eur.

Nuo kovo atliekami palyginamieji atrinktų produktų pirkimai parodo, kiek pirkėjai išleistų skirtingose fizinėse trijų didžiausių prekybos tinklų – „Lidl“, „Maxima“ ir „Iki“ – parduotuvėse, įsigiję tų pačių arba tapačių prekių. Vertinamą pirkinių krepšelį sudaro švieži vaisiai ir daržovės, gaivieji gėrimai, pieno produktai ir kitos populiarios prekės. Į lyginamus pirkinių krepšelius taip pat įtraukiamos tapačios žinomų prekių ženklų prekės, neatsižvelgiant į tai, ar prekybos tinklų asortimente siūlomos pigesnės šių prekių kategorijų alternatyvos.

Už visas šias prekes prekybos tinkle „Lidl“ sumokėsite mažiau nei 20 Eur – tik 18,67 Eur,  „Maxima“ parduotuvėse tas pats prekių krepšelis jums kainuos 21,20 Eur, o brangiausiai – „Iki“ parduotuvėje, kur prekės atsieis 22,62 Eur. Vadinasi, pirkėjai, minėtą prekių krepšelį įsigiję „Lidl“, atitinkamai gali sutaupyti nuo 2,53 Eur iki 3,95 Eur.

„Šių metų vasarį „Lidl Lietuva“ užsakymu atlikta apklausa parodė, kad šiemet Lietuvos gyventojai Velykoms ketina skirti panašią sumą kaip ir pernai, o didžiausia dalis – 2 iš 5 – planuoja išleisti iki 100 Eur. Tačiau apsilankę „Lidl“ parduotuvėse, pasirūpinsite gausiu vaišių ir už mažą kainą“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Antrojo palyginamojo pirkimo metu, kovo 12 d., pirkinių krepšelį sudaro 13 skirtingų prekių: 500 g bananų, 500 g žaliųjų besėklių vynuogių, 300 g fasuotų ridikėlių, 400 g grietinės (30 proc. riebumo), 180 g sviesto (82 proc. riebumo), 200 g „Tilžės“ tipo sūrio, 10 vnt. L dydžio vištų kiaušinių, 250 g maskarponės sūrio, 1 l UAT pieno (3,2 proc. riebumo), 1 kg baltojo cukraus, pakuotė raikytos sumuštinių duonos, pakuotė 5 grūdų duonos skrudinimui ir 165 g pakuotė originalaus skonio traškiojo užkandžio „Pringles“.

Pigiausiam krepšeliui – ir pigūs bei „kieti“ pasiūlymai

„Lidl“ pasirūpinus pigiausiu velykiniu pirkinių krepšeliu, apsirūpinkite ir išskirtiniais Velykų pasiūlymais. Kas dieną – vis po naują, gardžią ir sutaupyti kviečiančią staigmeną, kurią atversite prisijungę prie „Lidl Plus“ mobiliosios programėlės.

Specialiame kovo 13 d. nuolaidų kupone – vertingas pasiūlymas. Pirkdami bet kuriuos du „Kania“ majonezus ir majonezo padažus, trečią gausite dovanų. Kupono limitas – šeši vienetai, tad aktyvavę specialų nuolaidų kuponą „Lidl Plus“ programėlėje, iš viso galite gauti net šešias majonezo ar majonezo padažo pakuotes, bet mokėti tik už keturias. Beliks tik prisipirkti kiaušinių!

Tuo metu ketvirtadienį, kovo 14 d., jūsų lauks 30 proc. pigesnė juostelėmis pjaustyta „Pikok“ kiaulienos šoninė – 250 g pakuotė, aktyvavus „Lidl Plus“ kuponą, kainuos tik 1,79 Eur. Ši nuolaida taikoma ne daugiau kaip keturioms pakuotėms.

Penktadienį, prieš prasidedant pavasariškam savaitgaliui, „Lidl“ kviečia apsirūpinti mineralais. Aktyvavus „Lidl Plus“ nuolaidų kuponą ir perkant keturis butelius „Saguaro“ mineralinio vandens, du gausite dovanų. Pasiūlymas galioja tiek gazuotam, tiek ir negazuotam mineraliniam vandeniui, įsigyjant ne daugiau kaip 12 vnt.

Šeštadienį paverskite tvarkymosi diena, nes kovo 16 d. jūsų lauks itin blizgus pasiūlymas: net 40 proc. nuolaida „Persil“ skalbimo kapsulėms ir geliui. Tiek viena, tiek kita prekė, aktyvavus „Lidl Plus“ nuolaidų kuponą, kainuos po 8,09 Eur. Speciali kaina taikoma perkant ne daugiau kaip 2 vnt. nurodytos skalbimo priemonės.

Savaitę užbaikite šviežiai ir gaiviai, su 46 proc. nuolaida ilgavaisiams lietuviškiems agurkams. Vos 0,79 Eur ir agurkas – jau jūsų pirkinių krepšelyje. Žinoma, jei tik aktyvuosite kovo 17 d. „Lidl Plus“ nuolaidų kuponą ir į krepšelį įsidėsite ne daugiau kaip 10 agurkų.

Lyginamų prekių krepšelių kainos apskaičiuotos pagal juos sudarančių prekių realias pardavimo kainas – reguliarias arba akcines – be lojalumo nuolaidų. Velykinių prekių krepšelis sudaromas atrinkus prekes iš populiariausių „Lidl“ prekių sąrašo, remiantis praėjusių metų „Lidl“ velykinės prekybos (2023 m. kovo 13 d. – balandžio 9 d.) pardavimo duomenimis pagal pardavimų pajamas. Lyginamus prekių krepšelius sudaro atrinktos tuos pačius poreikius tenkinti skirtos ir tarpusavyje dėl savo sudėties, pakuočių tipo, dydžio ir kitų savybių pakeičiamos prekės.

Kokybiški ir nebrangūs maisto produktai bei kitos prekės Velykoms ir kasdienai laukia visose „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose. Daugiau informacijos bet kada rasite www.lidl.lt.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau