R. Kalinkinas: po darbų atsipalaiduoju meistraudamas namuose

06.12.2019 10:00:00 | Vilnius, Lietuva

Atrodytų, kad mados dizainerio amatas ir meistravimo darbai iš pažiūros nėra labai suderinami dalykai, tačiau Roberto Kalinkino pavyzdys rodo, kad savo rankomis galima ne tik suremontuoti butą, pastatyti pirtį, bet ir pasigaminti įvairius baldus, daiktus ar net kalėdines dekoracijas. Nuo vaikystės meistrauti mėgęs žinomas šalies dizaineris sako, kad remonto darbai namuose jam – geriausias atsipalaidavimas po įtemptos darbo dienos. R. Kalinkinas prietaisų įvairioms idėjoms įgyvendinti neretai ieško tiesiog prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse – pastaruoju metu jis itin pamėgęs „Parkside“ prekės ženklą. 

„Meistraudamas aš atsipučiu ir atsiriboju nuo kasdienių savo darbų – ar tai būtų senos kartotekos perdarymas į spintelę, terariumo įrengimas knygų lentynoje, ar naujo stalo sumeistravimas iš dviejų komodų“, – sako Robertas Kalinkinas.

Polinkis meistrauti atėjo iš vaikystės

„Aš ir brolis augome su kūrybišku bei nagingu tėčiu, kuris ne tik savo rankomis pastatė mūsų namus, bet ir nuolat meistraudavo, todėl šis hobis mane lydi nuo pat vaikystės. Dabar šia veikla stengiuosi „užkrėsti“ ir savo sūnų Marką. Pats remontuoju kambarius, dažau sienas, o didžiausiu savo pasiekimu laikau nuo nulio pastatytą pirtį“, – sako R. Kalinkinas.

Mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjas teigia, kad gebėjimas nuo mažens daugelį darbų atlikti pačiam padėjo ir dizainerio karjeros pradžioje: „Pirmąsias savo parduotuves įrenginėjau pats – tinkavau sienas, surinkinėjau baldus, kūriau įvairias dekoracijas, o šiandien, kai jau galiu save vadinti dizaineriu, patirtis kūrybinėje veikloje padeda rasti originalius sprendimus darant remontą.“

R. Kalinkinas atskleidžia, kad įrankių skaičius jo sandėliuke tikrai įspūdingas, o iš visų ten esančių prietaisų dažniausiai jis naudoja pjūklą ir akumuliatorinį suktuvą, nes pjovimas ir pritvirtinimas – kertiniai meistravimo elementai, nesvarbu ar darytum namų remontą, ar gamintum kalėdines dekoracijas.

Tėtį nustebino įrankių rinkiniu

Dizaineris sako, kad meistravimo įgūdžiai ir tinkami įrankiai gali puikiai pasitarnauti ir šventiniu laikotarpiu – atliekant praktiškus darbus prieš Kalėdas bei kuriant šventinę nuotaiką namuose.

„Dalis žmonių šiandien kalėdines dekoracijas darosi patys, todėl namuose turėti akumuliatorinį šlifuoklį, suktuvą ar pjūklą, kurio pagalba nesunkiai galima patrumpinti eglutės kamieną, yra labai pravartu. Turint visą įrankių rinkinį galima ne tik susiremontuoti vieną kitą namų kampą, bet ir susikurti šventinius papuošimus, kuriais džiaugiasi visa šeima“, – dalijasi R. Kalinkinas.

Jis pasakoja, kad tokie įrankiai gali tapti ir puikia dovanos idėja meistrauti mėgstantiems artimiesiems: „Praėjusiais metais per Kalėdas savo tėtį nustebinau „Parkside“ suvirinimo aparatu – jam, kaip ilgamečiam meistrui, ši dovana labai patiko.“

Dovaną „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje radęs dizaineris čia siūlomą „Parkside“ asortimentą išbandė ir savo rankomis. Jis pasakoja, kad kad labiausiai vertina patogią ir nesklandumų nesukeliančią šių įrankių komplektaciją. 

„Visi prietaisai lengvai dera tarpusavyje, todėl nusipirkus elektrinį suktuvą nereikės sukti galvos, ar jo pakrovėjas arba akumuliatorius tiks kitiems „Parkside“ linijos įrankiams – visi jie yra universalūs“, – tvirtina pašnekovas.

Speciali motoro technologija

Vytenis Čubrinskas, „Lidl“ Pardavimų skatinimo Ne maisto prekių skyriaus vadovas, sako, kad pasiruošti Kalėdoms – sutvarkyti namų aplinką ir pasigaminti dekoracijas, prekybos tinklo „Lidl“ klientai galės naudodami prekes iš naujo įrankių asortimento. 
 
„Patiems nagingiausiems nuo gruodžio 9 d. siūlome papildomą meistravimo įrankių liniją – „Parkside Performance“. Šio asortimento išskirtinumas – „Brushless“ technologija. Tai reiškia, kad prietaisų motoras yra be šepetėlių, o tokia konstrukcija prailgina įrankių eksploatacijos laiką bei sustiprina jų galingumą. Mūsų parduotuvių lentynose rasite visą spektrą įrankių nuo akumuliatorinių gręžtuvų-suktuvų ir sukimo antgalių rinkinio iki akumuliatorinio tiesinio pjūklo bei kampinio šlifuoklio. Prekių kainos svyruoja nuo 3,99 iki 129,00 Eur“, – sako V. Čubrinskas.

Anot „Lidl“ pardavimų skatinimo skyriaus vadovo, visi „Parkside Performance“ įrankiai yra sertifikuojami Vokietijos techninių apžiūrų organizacijos (TUV) laboratorijose, kuriose prietaisai yra testuojami pagal prekės elektrinę ir mechaninę saugą bei atsparumą apkrovoms, taip užtikrinant maksimalų asortimento saugumą ir kokybę.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.7 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau