„Lidl“ parduotuvėse – didžiausias iki šiol Helovino prekių asortimentas

18.10.2019 12:00:00 | Vilnius, Lietuva

Spalio 31-ąją visame pasaulyje švenčiamas Helovinas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Šios šventės metu žmonės persirengia šiurpiausiais personažais, namus puošia išraižytais moliūgais, o vaikai keliauja nuo durų prie durų prašydami skanėstų. Šiurpiausiai metų šventei pasiruošti šiemet bus dar paprasčiau – jau šį pirmadienį Helovinas atkeliauja į prekybos tinklo „Lidl“ parduotuves.

„Kasmet Helovinas sulaukia vis didesnio susidomėjimo Lietuvoje, dėl to nuo spalio 21 d. visose „Lidl“ parduotuvėse šiai šventei rodysime išskirtinį dėmesį. Pirmą kartą turėsime tokį platų prekių asortimentą, kurį sudarys ne tik įvairiausi maisto produktai, bet ir teminės Helovino dekoracijos bei kostiumai“, – sako „Lidl Lietuva“ pardavimų skatinimo departamento vadovas Linas Baltušis.

„Baisiai“ skanūs saldumynai ir užkandžiai

„Smagurių šiemet laukia itin didelė gausa saldumynų – nuo įvairių rūšių saldainių iki specialių kepimo mišinių, skirtų šventinių keksiukų ir sausainių gamybai. Siūlome netikėčiausių skonių bei formų kelių rūšių guminukus, zefyrus ir šokoladinius saldainius ne tik skanauti, bet ir panaudoti kaip stalo dekoraciją rengiamam vakarėliui. Vaikai tikrai nustebs pavaišinti moliūgo spalvos spurgomis su šokolado gabaliukais“, – siūlo „Lidl Lietuva“ pardavimų skatinimo departamento vadovas.

Sūrūs teminiai užkandžiai „Lidl“ parduotuvėse taip pat stebina išradingumu – baisuokliškų formų vištienos kepsneliai, šaldytų bulvių ar traškučių figūrėlės, ar vampyro kraują primenantis gėrimas paskutinę spalio nakties šventę pavers tikra Helovino puota. Alkaniausiems vakarėlio svečiams patiks patiekalai iš trijų spalvų baisių formų makaronų ar monstriška pica.

Šiurpą keliantys kostiumai

Viena svarbiausių ir smagiausių Helovino vakarėlio dalių – paprotys persirengti kraują stingdančiais kostiumais ir kaukėmis. Šiemet ir mažesni, ir suaugusieji „Lidl“ parduotuvėse galės įsigyti tiek patinkančią šventinę aprangą, tiek šventei papuošti reikalingų dekoracijų.

„Pasiruošti Helovino šventei ir įsigyti kostiumus mūsų parduotuvėse už priimtinas kainas galės visa šeima. Prekių kainos svyruoja nuo 0,99 iki 9,99 euro, todėl įsimintinam vakarėliui galėsite įsigyti pilną personažui išpildyti reikiamą komplektą: nuo peruko ar skrybėlės iki tokių detalių kaip pėdkelnės“, – teigia L. Baltušis.

Vaikai ir suaugusieji galės įsikūnyti į vampyrų, skeletų, raganų bei kitų personažų vaidmenis, pasislėpti už šiurpą keliančių kaukių ar išsiskirti ryškių aksesuarų pagalba. Norintys tapti dar sunkiau atpažįstamais mistiniais veikėjais ir susikurti meniškesnį įvaizdį, prekybos tinkle ras net spalvotų veido pieštukų rinkinių.

Autentišką vakaro atmosferą padės sukurti Helovino lempučių girliandos, moliūgų formos žvakidės bei vaiduoklių ir skeletų dekoracijos.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.19 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau