Skiepobusas prie „Lidl“ parduotuvės Vilniuje kvies skiepytis „Janssen“ arba „Pfizer“ vakcinomis

24.08.2021 09:00:00 | Vilnius

Šiandien, antradienį, vilniečiai turės galimybę skiepą nuo COVID-19 gauti atvykę prie „Lidl“ parduotuvės Vilniuje, adresu Dūkštų g. 34. Prie parduotuvės visų norinčiųjų nuo 15 iki 20 val. lauks Vilniaus miesto savivaldybės skiepų autobusas.

Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Iš viso pasiskiepyti galės apie 300 norinčiųjų. Vilniaus miesto savivaldybės vakcinavimo komanda taip pat kviečia revakcinacijai Vilniaus gyventojus, kurie pirmąjį „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) skiepą prie šios parduotuvės vakcinavimo autobuse gavo rugpjūčio 3 d.

Skiepytis kviečiami ir tie, kurie iki šiol to padaryti dar nespėjo. Antradienį atvykus skiepytis prie „Lidl“ parduotuvės bus galima rinktis iš dviejų vakcinų – mobiliame skiepų kabinete ant ratų lauks 200 vnt. „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) ir 100 vnt. „Janssen“ („Johnson & Johnson) dozių.

Tokia iniciatyva, kai sostinės gyventojai prie prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės be registracijos gali gauti skiepą nuo COVID-19, vyksta jau ne pirmą kartą. Kiek anksčiau gyventojai turėjo galimybę pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvių Vilniuje nei Klaipėdoje. Praėjusią savaitę taip pat buvo galima pasiskiepyti prie 15 „Lidl“ parduotuvių visoje Lietuvoje.  

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (4.41 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau