Pirmadienį – galimybė pasiskiepyti prie 15 „Lidl“ parduotuvių visose Lietuvoje

13.08.2021 13:00:00 | Vilnius

Pirmadienį, rugpjūčio 16 dieną visi norintieji turės galimybę skiepą nuo COVID-19 gauti atvykę net prie 15 „Lidl“ parduotuvių visoje Lietuvoje. Pasiskiepyti bus galima nuo 11 iki 16 val. Prie parduotuvių visų norinčiųjų pasiskiepyti lauks savivaldybių skiepų autobusai arba mobiliosios vakcinavimo stotys.

Norintys gauti skiepą, kviečiami stoti į gyvą eilę, iš anksto registruotis nereikia, užteks tik su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Skiepus vykdys tų miestų arba rajonų savivaldybių vakcinavimo komandos. Pasiskiepyti bus galima to gamintojo vakcina, kurią tuo metu turės mobilusis vakcinavimo punktas.

„Dedame pastangas, rūpindamiesi mūsų darbuotojų saugumu, o taip pat stengiamės prisidėti, kad ir vietos bendruomenės būtų saugios bei galėtų patogiai pasiskiepyti nuo Covid-19. Bendradarbiaudami su Sveikatos apsaugos ministerija ir savivaldybėmis, kviečiame gyventojus pasiskiepyti prie „Lidl“ parduotuvių net septyniolikoje šalies miestų. Džiaugiamės prisidėdami prie šios iniciatyvos ir taip suteikdami galimybę skiepą gauti dar patogiau ir lengviau pasiekiamoje bei gerai pažįstamoje vietoje prie „Lidl“ parduotuvės. Pastaruoju metu vakcinacijos jau buvo vykdomos prie „Lidl“ parduotuvių Vilniuje bei Klaipėdoje, kur sulaukė didelio norinčių pasiskiepyti žmonių susidomėjimo, tad tikimės, kad šį masinė vakcinacijos kampanija padės dar daugiau žmonių patogiai gauti skiepą“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Rugpjūčio 16 dieną nuo 11 iki 16 val. bus galima pasiskiepyti prie šių „Lidl“ parduotuvių:

Žemaitės g. 3, Jonava

Žemaitės g. 22, Marijampolė

Baltų pr. 10, Kaunas

Žemaitės al. 12, Kretinga

Dariaus ir Girėno g. 48, Tauragė 72236

Taikos pr. 66B, Klaipėda

M. Daukšos g. 24, Mažeikiai

J. Basanavičiaus g. 67, Panevėžys

Gedimino g. 35, Radviliškis

Luokės g. 74a, Telšiai

Tilžės g. 217, Šiauliai

J. Basanavičiaus g. 121, Utena

Vytauto g. 77, Vilkaviškis

Kapsų g. 1, Vilnius

Veteranų g. 9, Visaginas

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (6.1 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau