Nemenčinėje atidaryta „Lidl“ parduotuvė

15.09.2022 10:00:00 | Nemenčinė

Lidl

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia plėtrą šalyje ir žengia į dar vieną Lietuvos miestą. Rugsėjo 15 d., „Lidl“ atidarė pirmąją parduotuvę Nemenčinėje. Naujoji parduotuvė duris atvėrė adresu Vilniaus g. 42. Tai 65-oji „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Parduotuvė kasdien pirkėjų lauks įprastu darbo laiku nuo 7 iki 22 val. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas siekia apie 1300 kv. metrų, parduotuvėje viso veikia 11 kasų – 5 iš jų yra standartinės, pirkėjų patogumui taip pat įdiegtos ir 6 savitarnos kasos. Prie parduotuvės įrengta patogi automobilių stovėjimo aikštelė su 124 vietomis.

Naujoji parduotuvė įsikurė išskirtinėje ir patogioje vietoje – netoli Neries upės kranto bei bus lengvai pasiekiama atvykstantiems. Parduotuvės lokacija yra prie valstybinės reikšmės kelių, tokių kaip Vievis–Maišiagala–Nemenčinė, Vilnius–Pabradė–Švenčionys–Visaginas–Zarasai, Nemenčinė–Buivydžiai.

Infrastruktūros gerinimas ir aplinkai tvarūs sprendimai

Atidarant parduotuvę buvo prisidėta ir prie vietos infrastruktūros gerinimo. Norint pagerinti susisiekimo ir eismo saugumo klausimus, prie įvažiavimo į parduotuvę buvo įrengta žiedinio tipo sankryža. Ant naujosios parduotuvės stogo bus sumontuotos saulės baterijos, kurios turėtų pradėti veikti dar rudens pabaigoje. Saulės baterijos generuos žaliąją energiją, kurios saulėtą dieną turėtų pilnai užtekti parduotuvės poreikiams. Ateityje prie parduotuvės bus galima pasinaudoti ir elektromobilių įkrovimo stotele.

Atidaromos parduotuvės personalą sudaro apie 30 darbuotojų. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ yra žinoma kaip aukščiausias vidutines algas tarp didžiųjų šalies prekybos tinklų mokanti įmonė, kurios vidutinis visų darbuotojų atlyginimas, „Rekvizitai.lt“ 2022 m. liepos mėnesio duomenimis siekė 1771,05 eurus neatskaičius mokesčių.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 65 prekybos tinklo parduotuvės 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau