Gyvai stebėkite „Lidl“ parduotuvių užimtumą „Lidl Plus“ programėlėje: apsipirkti bus dar patogiau

14.02.2022 13:00:00 | Vilnius

.

Prieš penkis mėnesius mažų kainų prekybos tinklas „Lidl“ savo klientams pristatė apsipirkimą supaprastinančią lojalumo programėlę „Lidl Plus“. Jos vartotojai gali pasinaudoti išskirtiniais pasiūlymais bei nuolaidomis, vienoje vietoje rasti teminius kainų leidinius, patikrinti savo apsipirkimų istoriją ar parduotuvių darbo laiką. Nuo šiandien aplikacijoje pradeda veikti ir realaus „Lidl“ parduotuvių lankytojų srauto stebėjimo funkcija.

Pirmą kartą prie „Lidl Plus“ lojalumo programėlės prisijungiančių vartotojų yra prašoma pasirinkti jiems patogiausią „Lidl“ parduotuvę, kurios darbo laikas ir adresas bus rodomi kiekvieną kartą atsidarius aplikaciją savo išmaniajame telefone. Nuo vasario 14 d. registruotiems programėlės vartotojams bus prieinama ir nauja „Lidl“ parduotuvių lankytojų srautų stebėjimo realiu laiku funkcija.

„Lidl“ parduotuvių užimtumo stebėjimo funkcijos veikimas paremtas specialiais algoritmais, kurie skaičiuoja vidutinį parduotuvės užimtumą. Vartotojams programėlėje yra parodoma, ar parduotuvėje šiuo metu yra daugiau pirkėjų nei įprastai, ar ne. 

Pasak „Lidl Plus“ skyriaus vadovo Marto Juodgudžio, parduotuvių lankytojų srauto stebėjimo realiu laiku galimybė padės pirkėjams patogiau planuoti savo apsilankymą bet kurioje prekybos tinklo parduotuvėje.

„Tebesitęsiant pandemijai ši funkcija leis „Lidl“ klientams apsipirkti saugiau ir greičiau. Matydami parduotuvės užimtumo statistiką skirtingomis savaitės dienomis ir valandomis, lankytojai galės vykti apsipirkti tada, kai pirkėjų srautas mažesnis“, – teigia M. Juodgudis. 

Programėlė patogiam apsipirkimui

Išmaniesiems įrenginiams skirtoje „Lidl Plus“ lojalumo programėlėje vartotojai taip pat gali susipažinti su šiuo metu galiojančiais maisto produktų ir prekių pasiūlymais, rasti savaitinius ir teminius kainų leidinius bei stebėti savo pirkinių ir išlaidų istoriją, matyti skaitmeninius apsipirkimo kvitus.

„Lidl“ klientai gali pasinaudoti ir kitomis sutaupyti padedančiomis lojalumo programėlės funkcijomis. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais lojalumo programos nariams pasiūlomi vis nauji nuolaidų kuponai, o trečiadienis – „super kupono“ diena, tad nuolaidos pirkiniams dar įspūdingesnės. Be to, po apsipirkimo pirkėjas dalyvauja žaidime „Trink ir laimėk“ bei į savo programėlę gauna virtualią kortelę, kurią nutrynus gali laimėti kuponus produktams net su 50-70% nuolaida.

Aplikacija prieinama „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvėse, todėl pirkėjams nereikia turėti fizinių nuolaidų kortelių. Jiems priklausančios nuolaidos ir išskirtiniai pasiūlymai apsipirkimo metu pritaikomi kasoje nuskaičius unikalų „Lidl Plus“ programėlės QR kodą.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (5.15 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau