6-ojoje „Lidl Lietuva“ gimtadienio šventėje: grilio rekordas ir šventinis koncertas

27.05.2022 09:30:00 | Vilnius

bday

Jau 6-ąjį gimtadienį pačioje vasaros pradžioje minėsianti „Lidl Lietuva“ kviečia sostinės gyventojus ir svečius paminėti šią sukaktį išskirtiniu būdu. Birželio 2 d. prekybos tinklas oficialiai atidarys grilinimo sezoną ir užkurs ne tik masiškiausią grilį Lietuvoje, bet ir geros nuotaikos ir muzikos pilną fiestą.

„Nors mūsų pirkėjams dėmesį rodome kasdien, ypatingų progų metu stengiamės juos pradžiuginti papildomai. Todėl minėdami mūsų gimtadienį, šia švente norime pasidalyti su kuo daugiau šalies gyventojų. Šiemet savo žvilgsnius ir skonio receptorius nutaikėme į Vingio parką, kur sukursime grilinamų patiekalų kvapo, vaikų juoko ir smagių dainų pilną šventę – į ją kviečiame ir visus vilniečius ir miesto lankytojus “, – sako „Lidl Lietuva“  Rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Vingio parke bus įrengtos net penkios skirtingos erdvės, kuriose sau tinkančių ir patinkančių veiklų atras visi – vaikai, tėvai, kaimynai, draugai ar net mylimiausi augintiniai. Vakare susirinkusiuosius šokdins Sauliaus Prūsaičio hitai. Renginys atviras ir nemokamas visiems.

Be to, specialioje „Grill&Fun“ zonoje, skirtoje grilio entuziastams, bus siekiama masiškiausio grilinimo vienoje vietoje rekordo. Kol kas didžiausias kiekis barbekiu kepėjų vienoje vietoje siekia 70, rodo rekordų agentūros duomenys. Prekybos tinklo tikslas – suburti bent 80 Vingio parke grilinsiančių žmonių.

Visi norintys tapti istorijos dalimi yra kviečiami registruotis ir vienu metu kepti „Lidl“ griliui paruoštus patiekalus – tereikia užpildyti anketą ir birželio 2 d., 17 val. atvykti į Vingio parką, o visais produktais bei kitomis reikalingomis priemonėmis pasirūpins prekybos tinklas.

Tiesa, nespėję užsiregistruoti internetu, tai galės padaryti Vingio parkos informacijos centre, kur visiems dalyviams, nepriklausomai nuo registracijos būdo, bus išduodamos ir kepimui reikalingos priemonės.

Be to, barbekiu mylėtojams tvirtą pagalbos ranką ir patarimų pilną delną išties grilio virtuozas, virtuvės šefas Vyliius Blauzdavičius, dar žinomas kaip Šefas Vikingas.

Norint dar jaukiau ir patogiau įsitaisyti Vingio parko medžių pašonėje, svečiai raginami nepamiršti iš namų pasiimti ir įvairių pledų ar sulankstomų kėdžių, pikniko atributų. Be to, saulės spindulius ar lietaus lašus atmušti padės ir į kuprinę ar į ranką įdėtas skėtis.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją į grilio rekordo siekimą rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Renginio programa:

17:00-20:00 grilio varžybos, rekordo siekimas, pramogų zonos šeimoms, vaikams, augintiniams;

20:00-20:30 grilio varžybų dalyvių apdovanojimai;

20:30-21:30 Sauliaus Prūsaičio koncertas.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (848.86 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau