Atskleidė, kur geriausia slėpti kalėdines dovanas: suklysta kas antras

14.12.2021 09:00:00 | Vilnius

.

Kalėdos nebūtų Kalėdos, jeigu dar gerokai prieš šventes sužinotume, ką mums dovanos patys artimiausi žmonės. Norėdami padėti savo pirkėjams pasiruošti šventėms be jokio vargo, prekybos tinklas „Lidl“ dalijasi patarimais, kur geriausia slėpti kalėdines dovanas, o kokias namų vietas geriau aplenkti.

Metai nauji – dovanų slėptuvės tos pačios?

Kalėdinis laikotarpis ir rūpinimasis dovanomis neretai asocijuojasi su stresu, todėl radę tobulą dovaną šeimos nariui iškart pajaučiame palengvėjimą. Šioje vietoje suklysta vidutiniškai kas antras žmogus, kadangi neskiria pakankamai dėmesio tam, kur dovanos bus slepiamos iki ateinant šventėms. Spintos, komodų stalčiai ir po lova jau daugelį metų išlieka dažniausiomis dovanų slėptuvėmis, tačiau tai kartu yra ir populiariausios vietos namuose, kur dovanų gali ieškoti jūsų atžala ar antroji pusė.

Prekybos tinklas „Lidl“ patikina, kad čia nereikėtų versti kaltės nekantraujantiems, bet galime pagrūmoti pirštu filmų apie šventes kūrėjams. Kalėdų simboliu tapusiame filme „Vienas namuose“ pagrindinis herojus taip pat yra matomas besislepiantis už ne kur kitur kaip po lova padėtų dovanų.

Dovanų slėpynės – it šnipų žaidimas

Energijos kupinam vaikui nesunku apversti namus aukštyn kojomis ieškant kalėdinių dovanų, todėl šiemet jas slėpkite dar išradingiau negu pernai. Nesiūlome jums dovanų slėpti po grindimis, lubose ar maisto produktų spintelių gilumoje, svarbu, kad vieta būtų nesunkiai pasiekiama, o ją „aplankant“ nesukeltumėte garsų, galinčių išduoti jūsų Kalėdų paslaptį.

Apsipirkimui parduotuvėse skirti dovanų čekiai ar bilietai į renginius yra naudingos dovanos, kurios garantuotai pradžiugins jas gausiantįjį. Plonas popierines dovanas slėpkite tarp retai vartomų knygų lapų, nuotraukų ar paveikslų nugarėlėse.

Jeigu čekis ar pakvietimas dar neatspausdinti – palikite juos savo kompiuterio failuose kuo ilgiau, o supakuokite likus kelioms dienoms iki Kalėdų.

Slėptuvė – paprasta, bet išradinga

Nors paveikslų rėmai gali paslėpti popierines dovanas, tačiau kvepalų buteliuko ten nepaslėpsi. Šioms dovanoms slėpti puikiai tiks įvairi tuščia, nepermatoma tara ir pirkinių dėžės ar krepšeliai. Švariuose kremo indeliuose slėpkite juvelyrinius dirbinius, papuošalus, didesnėse dėžutėse laikykite knygas, pinigines ar kosmetikos priemones.

Jeigu po eglute planuojate padėti itin didelę dovaną, surasti slaptą vietą namuose bus kiek sunkiau. Tokią staigmeną paslėpkite sandėliuke, rūsyje bei garaže, tarp sezoninių dekoracijų, sename šaldytuve ar tarp įrankių.

Prekybos tinklas „Lidl“ perspėja, jog reikia būti atsargiems ir dovanas slėpti tik ten, kur jų adresatai net negalvotų ieškoti. Į pagalbą galite pasitelkti net kaimynus ir paprašykite jų pasaugoti dovanas iki kol ateis Kalėdų senelis.

Startas ieškoti dovanų – jau duotas

Šventiškai pasipuošę parduotuvės ir švelni kalėdinė muzika yra it starto švilpukas vaikams bei suaugusiems, kurie tik ir svajoja, kad Kalėdos bei dovanos ateitų anksčiau. Dėl to perkant kalėdines dovanas, tai geriausia daryti vienam.

Apsipirkti vykite savarankiškai, antrąją pusę bei vaikus palikite namuose, kad jie savo svajonių dovanos netyčia neišvystų jūsų pirkinių vežimėlyje. Taip ne tik apsipirksite greičiau, bet ir išvengsite nemalonių netikėtumų – primena prekybos tinklas.

Nors kuo vėliau pirksite dovanas, tuo mažesnė bus galimybė, kad kažkas ją suras, prekybos tinkle „Lidl“ apsipirkti Kalėdoms galite neskubėdami. „Lidl“ parduotuvių lentynose jau dabar gausu kalėdinių dekoracijų, kvapnių žvakių, lempučių girliandų. Pasirūpinta ir dovanų pakavimo popieriumi, kuris padės jums net ir pačią mažiausią dovaną paversti didžiausia šventine staigmena. Visas dovanų idėjas galite rasti www.lidl.lt

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Atsisiųsti

Atsisiųsti (771.1 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau