Vilniaus centre atidaryta išskirtinė „Lidl“ parduotuvė

29.07.2019 12:00:00 | Vilnius

Vilniaus centre atidaryta išskirtinė „Lidl“ parduotuvė

Prekybos tinklas „Lidl“ žengė į sostinės centrą – ankstyvą pirmadienio rytą 45-oji prekybos tinklo parduotuvė duris atvėrė atnaujintame prekybos centre G9. Tai pirmoji „Lidl“ Lietuvoje, integruota į senamiesčio architektūros statinį. Ji ne tik išsiskiria kūrybiniais interjero dizaino sprendimais, bet ir savo dydžiu. „Lidl“ priėmė senamiesčiams ar miestų centrams nebūdingą sprendimą ir G9 patalpose pirkėjų patogumui įkūrė viso asortimento, standartinio dydžio parduotuvę, kurios plotas užima net 1300 kvadratinių metrų.

Atidarymo renginyje dalyvavęs Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis džiaugėsi, kad „Lidl“ pagaliau atsidarė ir miesto centre, išskirtiniame pastate.

„Smagu, kad „Lidl“ duris atveria ir miesto centre, kur bus patogiai pasiekiama ne tik automobiliu, bet ir pėsčiomis. Džiugu, kad yra išnaudojami jau esami pastatai, taip išsaugant miesto „žaliąjį rūbą“, – teigė P. Poderskis.

Naujoji „Lidl“ parduotuvė išsiskirs nestandartiniais sprendimais, pritaikytais orientuojantis į miesto centro pirkėjų patogumą, todėl tikimasi, kad tai bus įvertinta lankytojų. Šioje parduotuvėje bus galima išvysti ir tam tikrų naujovių, viena jų – elektroninės kainų etiketės.

„Suprasdami miesto centro pirkėjų poreikius, orientavomės į dažnai skubančius žmones, norinčius apsipirkti greitai. Todėl šioje parduotuvėje bus įrengta net 10 kasų, dalis jų bus greito aptarnavimo. Dėl tų pačių priežasčių, šioje parduotuvėje be „Lidl“ įprastų vežimėlių pirkiniams susidėti bus ir krepšelių. Parduotuvė bus patogi ir tiems pirkėjams, kurie atvyks į centrą apsipirkti automobiliu, kadangi nusivežti prekes su vežimėliu bus itin patogu. Šie sprendimai leis miesto centre ne tik apsipirkti greitai ir patogiai, bet ir įsigyti gausių pirkinių“, –  sako „Lidl Lietuva“ centrinės tarnybos vadovas Marius Kybartas.

Pirkėjus taip pat pasitiks ir visiškai kitoks parduotuvės interjeras. Nestandartiniam parduotuvės erdvių interjerui kurti buvo pasitelkta kūrybinga architektų komanda „HEIMA Architects“.

„Vienas svarbiausių dalykų, prie kurių teko prisitaikyti kuriant interjerą – parduotuvėje esantis pamatas ir mūrinė siena, kurie saugomi kaip kultūros paveldo objektai. Jie atitinkamai padiktavo toną bendram erdvių interjerui ir spalvinei gamai. Patalpose vyrauja pastelinės spalvos ir natūralus medis. Pritaikytas apšvietimas atitinkamai išryškina unikalius ir reikšmingus objektus. Naujoji parduotuvė taip pat darniai integruota į bendrą atnaujinto prekybos centro G9 interjerą“, – sakė architektūros studijos „HEIMA Architects“ architektas Povilas Žakauskas. 

Visą dieną truksianti šventė

Naujoji „Lidl“ parduotuvė Vilniaus centre praeivius pasitiko šventišku šurmuliu. Į biurus skubantys darbuotojai bei ankstyvieji naujosios parduotuvės pirkėjai vaišinami Berlyno spurgomis bei karštais gėrimais. Per pietus, nuo 11 iki 14 val., visi šalia gyvenantys, dirbantys ar centre besilankantys kviečiami jaukiam grilio piknikui Vinco Kudirkos aikštėje. Pietus ant grilio ruoš Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos prezidentė, BBQ mama vadinama grilio meistrė Halina Bovševič. Įrengtoje poilsio zonoje visą dieną skambės muzika, kuria pasirūpins Rimas Šapauskas. Visą dieną praeivių lauks ir „Lidl“ produktų degustacijos.

Po darbų praeiviai bus kviečiami pailsėti atsipalaiduoti skirtoje zonoje, nemokamai atsigaivinti ledais bei gaiviaisiais gėrimais. Nebus pamiršti ir patys mažiausieji – visą dieną Vinco Kudirkos aikštėje veiks nemokamos kūrybinės dirbtuvėlės vaikams.

Naujoji parduotuvė pirkėjų kasdien lauks nuo 8 iki 22 val. Šios, kaip ir kitų „Lidl“ parduotuvių nuolatinį asortimentą reguliariai paįvairins specialios maisto produktų ir ne maisto prekių akcijos bei riboto kiekio pasiūlymai.

Naujai atidaryta „Lidl“ parduotuvė – jau 45-oji Lietuvoje ir 14-oji Vilniuje. Šiuo metu „Lidl“ parduotuvės veikia 20-tyje šalies miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (3.83 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau