Prekybos tinklui „Lidl“ – padėka iš Prezidentės rankų

31.05.2019 09:00:00 | Vilnius

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidento rūmų parke gegužės 31 d., surengė nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ trejų metų gimtadienio pikniką, kurio metu įteikė simbolinius padėkos ženklus partneriams, prisidėjusiems prie kampanijos ir skyrusiems paramą vaikų dienos centrų auklėtinių gerovei.

Prie Prezidentės nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ 2017 m. gruodį prisijungė ir mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“, kuris pasiūlė pirkėjams aukoti vaikų dienos centrams grąžinant depozitą už tarą jų parduotuvių taromatuose, o „Lidl“, savo ruožtu, šią sumą padvigubins.

Per pirmus projekto veiklos metus metus buvo surinkta per 20 tūkst. eurų, prekybos tinklas tesėjo pažadą ir pridėjo antra tiek. Iš viso „Maltos ordino pagalbos tarnybos“, „Gelbėkit vaikus“ ir Caritas organizacijoms, kuruojančios vaikų dienos centrus visoje Lietuvoje, lygiomis dalimis buvo padalinta 41,8 tūkst. eurų.

Renginio metu Prezidentė padėkos dovaną įteikė „Lidl Lietuva“ generaliniam direktoriui Radostinui Roussev-Peine ir palinkėjo toliau prisidėti kuriant geresnį ir šviesesnį rytojų Lietuvos vaikams.

„Kampanija „Už saugią Lietuvą“ apėmė labai platų spektrą įvairių problemų ir dabar matome tikrai gerų rezultatų. Bet pirmiausia tai – dėmesys mūsų vaikams, kad jie jaustųsi saugūs ir laimingi. Treji metai – trumpas laikas, bet tikiuosi, kad kampanija nesustos, nes tai prasminga idėja, kuri mus visus apjungia ir teikia džiaugsmo“, – sakė Prezidentė.

„Lidl“ inicijuotas projektas veiklą tęsia ir šiemet. Pirmojo ketvirčio rezultatai rodo, kad pirkėjai prie jo prisijungia vis aktyviau. Per pirmuosius tris šių metų mėnesius surinkta beveik 40 proc. daugiau lėšų nei per tą patį laikotarpį pernai – pirkėjai paaukojo beveik 6 tūkst. eurų.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse į Prezidento rūmų parką taip pat sugužėjo šimtai vaikų iš kampanijos partnerių įsteigtų ir globojamų vaikų dienos centrų. Šventę vaikams sukurti padėjo ir prekybos tinklas „Lidl“, skyręs šviežią produkciją pikniko svečių vaišinimui. Iš „Lidl“ maisto furgonėlio buvo dalinami „Ballino“ ledai, „Freeway“ gaivieji gėrimai bei sultys, o iš „Grill&Fun“ produkcijos kepami dešrainiai šventės svečiams.

Renginyje taip pat dalyvavo kampanijos ambasadoriai Algirdas Kaušpėdas, Jonas Nainys, Daiva Žeimytė, Beata Nicholson, Kęstutis Dvareckas, broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, Vidas Bareikis bei Maksimas Melmanas. Būtent jis renginyje kartu su grupe „Biplan“ atliko nacionalinei socialinio saugumo kampanijai „Už saugią Lietuvą“ skirtą himną – dainą „Nuo nulio iki mėnulio“. Renginio metu koncertavo ir kampanijos ambasadorė Jurga Šeduikytė.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (737.87 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau