„Lidl“ nuo kovo 1 d. didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams: kils nepriklausomai nuo užimamų pareigų

16.12.2019 12:00:00 | Vilnius

„Lidl“ vėl didins atlyginimus parduotuvių darbuotojams

Siekdamas būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, „Lidl“ nuo kovo 1-osios, naujųjų įmonės finansinių metų pradžios, vėl žymiai padidins atlyginimų biudžetą. 2019 metų pradžioje parduotuvių ir logistikos centro darbuotojų algos jau pakilo 7 proc., o nuo 2020 metų kovo 1 d. visų parduotuvių darbuotojų algos didės iki 10 proc. Nuo naujų įmonės finansinių metų pradžios taip pat didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna parduotuvių bei logistikos centro Kaune darbuotojai.

Nuo kovo 1 d. „Lidl“ parduotuvių darbuotojų atlyginimai visoje Lietuvoje padidės iki 10 proc., nepriklausomai ar darbuotojas užima pardavėjo, asistento, parduotuvės vadovo pavaduotojo ar vadovo pareigas. Atsižvelgiant į pragyvenimo lygį ir situaciją darbo rinkoje, labiausiai pokytį pajus Vilniuje esančių parduotuvių pardavėjai – jiems atlyginimai didės 10 proc., neatsižvelgiant į darbo stažą.

Pavyzdžiui, Vilniuje naujai įsidarbinusio parduotuvės darbuotojo bazinis atlyginimas didės nuo 856 eurų iki 945 eurų. Ketvirtus metus dirbančio lojalaus parduotuvės darbuotojo mėnesio atlyginimas – nuo 1021 eurų iki 1125 eurų. Kasmetinis bazinio atlyginimo augimas yra įrašytas į kiekvieno „Lidl“ parduotuvės darbuotojo darbo sutartį. Taip pat visiems „Lidl“ darbuotojams minutės tikslumu apskaičiuojami ir apmokami viršvalandžiai, darbas per poilsį.

„Nuo pat veiklos Lietuvoje pradžios kėlėme sau tikslą būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, užtikrinant ne tik geras darbo sąlygas, bet ir tinkamą atlygį. Kad darbuotojo atlyginimas augtų, jis kitose įmonėse neretai turi atitikti daug papildomų reikalavimų, kurie nebūna iš anksto numatyti sutartyje. Mes, savo ruožtu, nuolat investuojame į darbo sąlygų gerinimą, darbuotojų mokymus, vadovų lyderystės ugdymą, nes norime, kad darbuotojai augtų kartu su visu tinklu. „Lidl“ savo segmente visuomet išsiskyrė mokamų atlyginimų dydžiu, tad džiaugiamės, kad atlyginimai darbuotojams netrukus dar labiau išaugs“, –  sako „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

Nuo kovo 1 d. didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna pardavėjai, parduotuvės vadovų asistentai ir pavaduotojai bei Kaune įsikūrusio logistikos centro darbuotojai. Šis motyvacinis priedas didėja nuo 52 iki 65 eurų.

„Lidl“ savo darbuotojams taip pat siūlo išskirtinį naudų paketą, vienas pagrindinių jo akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. Juo visus darbuotojus „Lidl“ apdraudė nuo 2019 metų pradžios. Privataus sveikatos draudimo paslauga visiems įmonėms darbuotojams yra taikoma po bandomojo laikotarpio. Nuo šios papildomos motyvacinės priemonės įvedimo pradžios, „Lidl“ darbuotojai jau pasinaudojo daugiau nei 9000 paslaugų.

Be papildomo sveikatos draudimo, kiekvieną rudenį „Lidl“ darbuotojai kviečiami nemokamai skiepytis nuo gripo. Šį rudenį pirmą kartą nemokamai skiepyti buvo ir mažamečiai darbuotojų vaikai. „Lidl“ darbuotojams taip pat suteikiamos galimybės sportuoti, darbo metu vaišintis kava, arbata ir vaisiais.

„Lidl“ bendrovėje Lietuvoje dirba daugiau nei 2000 žmonių, prekybos tinklas sparčiai plečiasi ir kuria naujas darbo vietas. Šiuo metu „Lidl“ aktyviai ieško beveik 30 naujų darbuotojų Vilniuje.

„Nesustojame ir toliau aktyviai plečiamės, o tai reiškia, kad nauji darbuotojai visada yra labai laukiami mūsų komandoje. Šiuo metu aktyviai ieškome darbuotojų Vilniuje, kviečiame prie mūsų prisijungti ir kituose Lietuvos miestuose. Darbuotojams parduotuvėse yra suteikiamos visos sąlygos augti ir tobulėti“, – teigė „Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė.

Šių metų pradžioje „Lidl Lietuvai“ antrą kartą iš eilės buvo suteikti prestižiniai „Top Employer 2020 Lietuva“ ir „Top Employer 2020 Europe“ sertifikatai, skiriami įmonėms už itin geras darbo sąlygas. Įmonės darbo pasiūlymai nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 48 prekybos tinklo parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (398.56 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau