Rankos pačioms imsis meistrauti: kokybiškų ir nebrangių įrankių išpardavimas – vos kelias dienas

25.01.2024 11:00:00 | Vilnius

Rankos pačioms imsis meistrauti: kokybiškų ir nebrangių įrankių išpardavimas – vos kelias dienas

Žiemai dar neskubant pasitraukti iš kiemo, nemažai laiko praleidžiame namie. Dalis mūsų šį laiką išnaudojame remonto ar kitiems darbams namuose. Pirkėjų nuomone, pigiausiu tituluojamas prekybos tinklas „Lidl“ kviečia atnaujinti savo įrankių dėžes ir siūlo įsigyti aukštos kokybės, bet mažomis kainomis paženklintus „Parkside“ įrankius.

Tik šią savaitę, perkant dvi ar daugiau „Parkside“ ir „Parkside Performance“ prekių ženklų prekių, joms taikoma net 30 proc. nuolaida. Akcija galioja keturias dienas: nuo ketvirtadienio, sausio 25 d., iki pat sekmadienio, sausio 28 d., vėlaus vakaro, duris užvėrus visoms „Lidl“ parduotuvėms. Nuolaida taikoma perkant bent dvi vienodas arba skirtingas prekes, kurioms nėra suteikta jokia kita nuolaida.

Tikriems meistrams – išskirtinės kokybės įrankiai

Tikra išpardavimo žvaigždė – „Parkside Performance“ akumuliatorinio gręžtuvo–suktuvo rinkinys. Bepakopiu elektroniniu greičio reguliavimu ir ilgesniu akumuliatoriaus veikimo laiku bei resursu išsiskiriančiam akumuliatoriniam gręžtuvui–suktuvui suteikiama net 5 metų garantija. Rinkinyje taip pat rasite įvairaus dydžio grąžtus plienui ir medienai bei 25 skirtingus antgalius. Visa tai – tik už 79,90 Eur.

Įrankių dėžę puikiai papildys ir įvairios „Parkside“ terkšlės. Terkšlė su universaliąja galvute kainuos vos 7,99 Eur, o rimtesnius varžtus įveikti padės teleskopinė terkšlė – už 14,99 Eur. Tiek pat kainuoja ir teleskopinių terkšlių rinkinys.

Atraskite įkvėpimą kurti iš medžio

Jei vis pasvarstydavote, ką gražaus laisvalaikiu norėtųsi sukurti iš medžio, tai padaryti bus ir lengviau, ir paprasčiau, šią savaitę įsigijus elektrines „Parkside“ tekinimo stakles. Galingos ir tvirtos – jas tinka montuoti ant stendo – tekinimo staklės atsieis tik 79,90 Eur. Be to, kartu gausite du tekinimo kaltus ir kitus medžio darbams reikalingus priedus bei 3 metų trukmės garantiją.

Tačiau tikrąją medžio darbų galią pajusite į savo dirbtuves parsigabenę „Parkside“ elektrinį stalinį diskinį pjūklą. Net 2000 W galios įrankiu, kuriam suteikiame 3 metų garantiją, tiksliai pjausite medieną, jos drožlių plokštes, dengtas baldines plokštes ir dar daugiau už 239,90 Eur.

Jei būsite nusiteikę itin daug darbuotis, pravartu įsigyti papildomas diskinio pjūklo geležtes: aukštos kokybės, ilgai tarnaujantys, kietmetaliu dengti „Parkside“ pjovimo diskai kainuos vos po 6,99 Eur.

Savo pagamintus medžio ir kitus darbus papuošite turėdami „Parkside“ akumuliatorinį gręžtuvą–šlifuoklį, kuris išpardavimo metu kainuos tik 29,90 Eur. Juo galėsite ne tik gręžti, bet ir šlifuoti, poliruoti, valyti, pjauti graviruoti. Kartu gausite net 44 antgalių ir 5 įvorių rinkinį, o prietaisui suteiksime 3 metų garantiją. O jei antgalių bus per maža, bet kurį įvairiems smulkiems šlifavimo ir graviravimo darbams skirtą „Parkside“ antgalių rinkinį įsigysite vos už 3,99 Eur.

Prie darbinių įrankių – ir tinkami rūbai

Puikiai suprantame, kad statybos ir namų remonto darbai nėra patys švariausi, todėl, dairantis naujų įrankių, patartina įsigyti kokybiškus ir dėvėjimui atsparius darbo rūbus. Būtent tokios yra „Parkside Performance“ darbinės kelnės, kainuojančios tik 16,99 Eur. Jos pagamintos iš vandeniui ir nešvarumams atsparios, saugios ir ekologiškai švarios „Bionic Finish Eco“ medžiagos. Be to, šių kelnių kelių sritis papildomai sustiprinta „Cordura“ audiniu, ir netgi turi šviesą atspindinčias detales.

Meistraujant namuose pagrindinis įrankis – jūsų rankos, kurioms reikia tinkamos apsaugos. Todėl „Lidl“ parduotuvėse vos už 4,99 Eur galite įsigyti ne vieną, bet dvi poras darbinių pirštinių. Tvirtos darbinės pirštinės pagamintos iš sertifikuotos medvilnės.

Namų remonto, statybos, kitiems darbams tinkančius kokybiškus ir nebrangius „Parkside“ įrankius bei kitas prekes galima įsigyti visose „Lidl“ parduotuvėse 27-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje ir Gargžduose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau