Futbolo šventė prasideda: „Lidl“ kviečia nemokamai stebėti Europos futbolo čempionato kovas keturiuose Lietuvos miestuose

12.06.2024 10:00:00 | Vilnius

Futbolo šventė prasideda: „Lidl“ kviečia nemokamai stebėti Europos futbolo čempionato kovas keturiuose Lietuvos miestuose

Jau šį penktadienį, birželio 14 d., Vokietijos mieste Miunchene nuaidės švilpukas, pradėsiantis šių metų Europos futbolo čempionatą. „UEFA EURO 2024“ atidarymo rungtynes sužais šeimininkų – Vokietijos – ir Škotijos komandos. Tiek šias, tiek ir kitas čempionato rungtynes bus galima tiesiogiai nemokamai stebėti specialiose oficialaus čempionato partnerio „Lidl“ erdvėse keturiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Palangoje, o Klaipėdoje – nuo birželio 15 d.

„Mažų kainų prekybos tinklas „Lidl“ – oficialus šių metų Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“ partneris. Tai – ne tik pripažinimas, bet ir įsipareigojimas prieš milijonus futbolo entuziastų visoje Europoje, taip pat ir Lietuvoje. Todėl džiaugiamės galėdami tiek savo klientams, tiek ir kiekvienam futbolo gerbėjui suteikti galimybę stebėti Europos futbolo čempionato kovas per didžiulius ekranus kartu su būriu draugų ir bendraminčių“, – sako „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos vadovas Antanas Bubnelis.

Net 51 rungtynes – nuo grupių etapo iki finalo – futbolo entuziastai galės stebėti per didžiulius ekranus, kurie stovės Vilniuje – „Lukiškių kalėjime 2.0“ ir fanų zonoje prie Baltojo tilto. Įkaitę nuo futbolo kovų galės atsigaivinti vietoje įsigiję „Lidl“ ledų.

Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami rungtynes stebėti „OLDMAN Kaunas“ renginių erdvėje Kauno miesto širdyje – Rotušės aikštėje. Varžybų nepraleisti galės ir atostogautojai prie jūros: jie kviečiami į „OLDMAN Palanga“ erdvę, esančią Jūratės gatvėje. Klaipėdiečiai futbolo entuziastai laukiami kultūrinėje erdvėje HOFAS, esančioje Danės g. Daugiau informacijos apie rungtynių transliacijų laikus – visų erdvių „Facebook“ paskyrose.

Nuo birželio 14 iki liepos 14 d. Vokietijoje vyksiančiame turnyre geriausios Europos šalių futbolo rinktinės varžysis dėl Europos čempionų titulo. Nors Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šiemet nepateko į čempionatą, lietuviškų akcentų jame netrūks: liepos 6 d., Berlyno olimpiniame stadione vyksiančių ketvirtfinalio rungtynių metu, žaidėjus į aikštę palydės vaikai iš Lietuvos. Pirmą kartą šalies istorijoje prekybos tinklas „Lidl“ suteikė galimybę net 11 vaikų – tiek, kiek sudaro aikštėje esančią futbolo komandą – į aikštę palydėti geriausius Europos futbolininkus. Į „Lidl“ vaikų komandą pateko ir vienas vaikas iš „Lidl Lietuva“ darbuotojų šeimų.

Iš arti pagrindines „UEFA EURO 2024“ kovas stebės ir 10 „Lidl“ pirkėjų, burtų keliu laimėjusių bilietus į rungtynes. Jų lauks ir išskirtinės pramogos varžybų dieną. Į Vokietiją vyks ir 3 „Lidl Lietuva“ darbuotojai, taip pat laimėję bilietus į svarbiausias šių metų Europos futbolo čempionato varžybas.

Stebėkite rungtynes ir surinkite kortelių kolekciją

Kad šių metų Europos futbolo čempionatas būtų dar įdomesnis, prekybos tinklas „Lidl“ kviečia surinkti visą kortelių su „UEFA EURO 2024“ futbolininkų atvaizdais kolekciją – net 108 skirtingas korteles.

Kiekvieną kartą apsipirkus bet kurioje „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėje Lietuvoje už 15 Eur ar daugiau, kasoje galima nemokamai gauti vieną mėlynos spalvos kortelių pakuotę, kurioje – 3 kortelės su futbolininkų atvaizdais, apsipirkus už 30 Eur – dvi mėlynos spalvos kortelių pakuotės ir t.t.

Tuo metu raudonos spalvos pakuotėje kortelės su futbolininkų atvaizdais yra identiškos mėlynos spalvos kortelių pakuočių futbolininkų atvaizdams, jos skirtos norintiems greičiau surinkti visą 108 kortelių su futbolininkų atvaizdais kolekciją. Raudonos spalvos 3 kortelių pakuotės kaina 0,99 Eur. Tačiau šią savaitę, kai ir prasideda Europos futbolo čempionatas, pirkdami penkias raudonos spalvos kortelių pakuotes už 4,95 Eur, vieną gausite dovanų.

„Šiame Europos futbolo čempionate „Lidl“ turi ir kitą svarbią misiją – esame šviežumo partneriai. Todėl tiek čempionato metu, tiek ir jam pasibaigus aktyviai kalbėsime bei kviesime rinktis šviežius produktus ir skatinsime sveiką mitybą. Tuo labiau, kad įsigiję šviežių vaisių ir daržovių, ir išleidę bent 15 Eur, nemokamai gausite 3 korteles su geriausių Europos futbolininkų atvaizdais. Mūsų, kaip atsakingo prekybos tinklo, misija yra užtikrinti pirkėjams geriausią kokybę už geriausią kainą – tai apima ir nepriekaištingą vaisių bei daržovių kokybę“, – teigia A. Bubnelis.

Švieži ir kokybiški vaisiai, daržovės bei kiti produktai iš Lietuvos ir Europos ūkių pirkėjų laukia visose 73 „Lidl“ parduotuvėse 28 šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse, Nemenčinėje, Gargžduose ir Molėtuose.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Pasidalinti

Daugiau