„Lidl“ parduotuvėse surinkta rekordinė suma „Maisto banko“ akcijai

28.10.2019 12:00:00 | Vilnius, Lietuva

Spalio 25-26 dienomis Lietuvos miestuose įvyko kasmet organizuojama jau 28-oji „Maisto banko“ labdaros ir paramos fondo maisto rinkimo akcija. Kaip ir kiekvieną kartą, prie šios kampanijos noriai prisidėjo bei aukoti kvietė ir prekybos tinklas „Lidl“. Rudeninės akcijos metu aukoti nepasiturintiesems buvo galima jau 45-iose „Lidl“ parduotuvėse visoje Lietuvoje.

Nors akcijos tikslas išlieka toks pat – nepasiturintiems paaukoti ilgai negendančių maisto produktų, tačiau šįkart akcijos organizatoriai ragino padėti paaukojant ir baltymų gausiais produktais – mėsos, žuvies bei ankštinių daržovių konservais. Šių produktų paaukojama gerokai mažiau nei, pavyzdžiui, makaronų ir kruopų.

Per penktadienį ir šeštadienį šalies parduotuvėse vykusią „Maisto banko” akciją nepasiturinčiųjų maitinimui paaukota įvairiausių produktų už 464,9  tūkst. eurų.

45-iose „Lidl“ parduotuvėse vykusios akcijos metu pirkėjai nepasiturintiems paaukojo maisto už rekordinę sumą – 70 708 eurus. Iš viso nupirkta 66 378 vienetai ilgai galiojančių maisto produktų. Per dvi dienas trukusią akciją „Lidl“ parduotuvėse buvo paaukota 20 269 kartus.

Rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje aktyviausi buvo vilniečiai – Rasų g. esančioje „Lidl“ parduotuvėje buvo paaukota daugiausiai kartų už didžiausią sumą. Nuo šios parduotuvės, pagal suaukotą paramą, nedaug atsiliko Marijampolėje, Žemaitės gatvėje, taip pat Kaune, Baltų prospekte, Vilniuje, Žemaitės gatvėje bei Klaipėdoje, Tilžės gatvėje įsikūrusios parduotuvės. 

„Maisto banko“ akcijos metu surinktus maisto paketus gaus socialinių tarnybų atrinktos labiausiai šiuo metu pagalbos stokojančios šeimos, nepasiturinčius maitins labdaros valgyklos, dienos centrai ir kitos socialinės įstaigos. Skaičiuojama, kad parama artimiausiu metu pasieks apie 60 tūkst. mažas pajamas turinčių žmonių. Dalis maisto produktų bus palikta rezervui padėti krizės atvejais, perduota atokiau gyvenančioms didesnį nepriteklių kenčiančioms šeimoms.
 

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (846.28 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau