„Lidl“ darbuotojai vertina privatų sveikatos draudimą – per pusmetį pasinaudojo net 3500 paslaugų

23.08.2019 12:00:00 | Vilnius

„Lidl“ darbuotojai vertina privatų sveikatos draudimą – per pusmetį pasinaudojo net 3500 paslaugų.

Prekybos tinklo „Lidl“ sprendimas nuo šių metų pradžios visus savo darbuotojus iškart po bandomojo laikotarpio apdrausti privačiu sveikatos draudimu, pasiteisino. Per pirmą šių metų pusmetį juo pasinaudojo jau 677 įmonės darbuotojai. Šiuo metu įmonėje iš viso dirba ir papildomu sveikatos draudimu naudotis gali kiek daugiau nei 2 tūkst. darbuotojų, dauguma jų labai teigiamai vertina galimybę gydytis privačiai.

Vertina galimybę sveikti greičiau

„Po pirmojo šių metų pusmečio galime drąsiai tvirtinti, kad sprendimas papildomai apdrausti visus darbuotojus sveikatos draudimu pasiteisino. Papildomas sveikatos draudimas darbuotojams ne tik sudaro galimybes greičiau sveikti užklupus ligai, bet ir tampa postūmiu labiau rūpintis savimi. Per pirmus šešis šių metų mėnesius kolegos jau pasinaudojo 3500 paslaugų: bendrosios praktikos gydytojų ir įvairių sričių specialistų konsultacijomis, įsigijo vaistų, vitaminų ir kitų medicininių priemonių“, – pasakoja „Lidl Lietuva“ personalo vadovė Sandra Savickienė.

Anot pašnekovės, tokią galimybę naudotis privačių sveikatos priežiūros įstaigų paslaugomis ir įsigyti reikalingų organizmui stiprinti reikalingų prekių už įmonės lėšas vertina ir dar nepasinaudoję šia nauda. „Lidl“ vykdytos darbuotojų apklausos duomenimis, prekybos tinklo darbuotojai džiaugiasi turimomis papildomomis naudomis, susijusiomis su sveikata, kurias suteikia darbdavys. Net keturi iš penkių apklausos dalyvių atsakė, kad „Lidl“ darbuotojams suteikiamą sveikatos naudų paketą vertina puikiai ir labai gerai.

Be to, kad visi „Lidl“ darbuotojai apdrausti privačiu sveikatos draudimu, jiems suteikiamos galimybės sportuoti, virusų sezono metu gali nemokamai skiepytis nuo gripo, yra aprūpinami arbata ir vaisiais.

Draudikai: patogu ir apdraustiems, ir darbdaviui

Prekybos tinklo darbuotojus apdraudusio „Lietuvos draudimo“ Verslo klientų departamento direktorius Simonas Lisauskas antrina „Lidl“ atstovei ir mano, kad darbuotojams itin svarbu žinoti, jog esant būtinybei jie galės greitai pasinaudoti kokybiškomis medicinos paslaugomis, o sprendimas pasiteisina ir pačiai įmonei, kurios darbuotojai yra sveikesni.

„Iš klientų atsiliepimų žinome, kad „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimo išskirtinumas – neribota ambulatorinė pagalba yra vertinama kaip ypač patogi ir reikalinga: darbuotojai, vos pajautę negalavimus gali operatyviai, nelaukdami eilėse poliklinikose, kreiptis kvalifikuotos pagalbos į medikus. O greitai gavus medikų konsultacijas įmanoma užkirsti kelią galimiems rimtesniems sveikatos sutrikimams, todėl mažėja ilgalaikių sveikatos sutrikimų, darbuotojai rečiau serga, o susirgę greičiau pasveiksta ir grįžta į darbą“, – teigia S. Lisauskas.

„Lietuvos draudimo“ duomenimis, jo teikiamu sveikatos draudimu pasinaudoja 92 proc. apdraustųjų. „Papildomų naudų, kurias darbuotojui suteikia įmonė, poreikis nuolat didėja, nes rinkoje aktyviai konkuruojama dėl specialistų. Darbdavio suteikiamas sveikatos draudimas – jau įprasta motyvavimo priemonė didelėse, tarptautinio kapitalo įmonėse“, – privalumus apžvelgia „Lietuvos draudimo“ atstovas.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (399.94 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau