Kokybiški produktai

Kokybė visiems

Kokybė visiems

„Aukščiausia kokybė žemiausia kaina“ - vadovaujamės šia filosofija ir siekiame pasiūlyti aukštos kokybės produktus konkurencingomis kainomis. „Lidl“ produktų asortimentą sudaro įvairūs maisto ir nemaisto produktai. Mūsų asortimente galima rasti ekologiškų, taip pat, vietos gamintojų produktų. Siūlome platų asortimentą mūsų privačių prekių ženklų, kuriuos galite įsigyti tik „Lidl“, o teminių savaičių metu įkvepiame savo pirkėjus išbandyti naujas idėjas.

 

Socialinė atsakomybė maisto prekių srityje

Mūsų produktai

Skiriame itin didelį dėmesį maisto produktų kokybei ir vadovaujamės griežtais standartais, nes kokybė  ir šviežumas mums yra itin svarbūs. Mūsų gerai apgalvotame asortimente rasite ne tik kokybiškų, bet ir aplinkai draugiškų produktų. Esame išsikėlę tikslus, kurių siekiame kiekvieną dieną ir tobulėjame.

Socialinė atsakomybė ne maisto prekių srityje

Kokybės metodai

Aukščiausius kokybės tikslus keliame tiek sau, tiek gamintojams, tiek ir laikomės jų visoje tiekimo grandinėje. Užtikrindami aukštus standartus ir visišką kokybės valdymą, siekiame, kad mūsų produktai kasdien atitiktų klientų lūkesčius. Viso „Lidl“ tinkle siūlomos ne maisto prekės yra krupščiai išbandomos ir ištiriamos prieš patenkant į prekybos tinklo lentynas.

 

Sertifikatai

Čia rasite „Lidl Lietuva“ sertifikatus.

Čia rasite „Lidl Lietuva“ sertifikatus.