Kokybiški produktai

Kokybė visiems

Kokybė visiems

„Aukščiausia kokybė žemiausia kaina“ - siūlome platų auditorijos prieigą prie aukštos kokybės produktų su konkurencingomis kainomis. Mes leidžiame milijonams klientų padaryti daug daugiau, nei teikti pagrindines paslaugas.„Lidl“ produktų asortimentą sudaro įvairūs maisto ir ne maisto produktų produktai. Tai apima ekologiškus produktus ir regioninių gamintojų produktus. Taip pat yra daug sezoninių produktų ir reklaminių daiktų. „Lidl“ klientai gali pasirinkti: gerai žinomus firminius produktus ir populiarias bei puikias privačias etiketes, kurias galima įsigyti tik iš „Lidl“. Mes įkvepiame savo klientus visuomet su naujais produktais ir idėjomis bei sezoninėmis akcijomis.

 

Socialinė atsakomybė maisto prekių srityje

picture

Skiriame itin didelį dėmesį maisto produktų kokybei ir vadovaujamės griežtais standartais, nes kokybė  ir šviežumas mums yra itin svarbūs. Mūsų gerai apgalvotame asortimente rasite ne tik kokybiškų, bet ir aplinkai draugiškų produktų. Esame išsikėlę tikslus, kurių siekiame kiekvieną dieną ir tobulėjame.

Daugiau

Socialinė atsakomybė ne maisto prekių srityje

picture

Aukščiausius kokybės tikslus keliame tiek sau, tiek gamintojams, tiek ir laikomės jų visoje tiekimo grandinėje. Užtikrindami aukštus standartus ir visišką kokybės valdymą, siekiame, kad mūsų produktai kasdien atitiktų klientų lūkesčius. Viso „Lidl“ tinkle siūlomos ne maisto prekės yra krupščiai išbandomos ir ištiriamos prieš patenkant į prekybos tinklo lentynas.

 

Daugiau

Sertifikatai

picture

Čia rasite „Lidl Lietuva“ sertifikatus.

Daugiau