Prekybos tinklas

Prekybos tinklas

Lidl Lietuvoje

Daugėjant prekybos centrų, įmonė aktyviai ieško darbuotojų – visi darbo pasiūlymai įvairiuose „Lidl“ administracijos padaliniuose bei parduotuvėse nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt.

2016 metais CV Online LT „TOP darbdavio“ rinkimuose rinkos naujokė „Lidl Lietuva“ prekybos kategorijoje laimėjo pirmąją vietą. Dar po metų šiuose apdovanojimuose buvo pelnyta pirmoji vieta prekybos srityje bei antroji vieta TOP darbdavio kategorijoje. 2018 m. CV Online LT organizuotuose „TOP darbdavio 2018“ rinkimuos trečius metus iš eilės pelnyta 1 - oji vieta prekybos kategorijoje.

2019 m. pradžioje „Lidl Lietuvai“ buvo suteikti prestižiniai „Top Employer 2019 Lietuva“ ir „Top Employer 2019 Europe“ sertifikatai, kuriuos reglamentuoja „Top Employers Institute“. „Top Employer“ sertifikatus bendrovės gauna už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas organizacijoje. 2020 m. šie apdovanojimai „Lidl Lietuva“ įmonei buvo suteikti antrus metus paeiliui.

„Lidl Lietuva“ sėkmingai bendradarbiauja su šalies asociacijomis bei yra Lietuvos prekybos įmonių asociacijos, Investuotojų Forumo, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų narė bei priklauso skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga“.

  • Atidaryta 50-oji „Lidl“ parduotuvė Lietuvoje.
  • Atidaryta pirmoji „City“ formato „Lidl“ parduotuvė Lietuvoje.
  • Atidarytos pirmos 15 „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje.
  • Susidarius palankioms ekonominėms sąlygoms „Lidl“ plėtra Lietuvoje įgavo naują pagreitį.
  • Nuo 2004 m. buvo aktyviai supirkinėjami sklypai ir pastatai, tinkami parduotuvėms įrengti.
  • „Lidl“ plėtra į Baltijos šalis.
  • Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarymas Liudvigshafene, Vokietijoje.
  • XX a. 4-ajame dešimtmetyje Nekarzulme įkurta firma „Lidl & Schwarz KG“.

LIDL LIETUVOJE

lrb.map-marker

0 MIESTŲ

lrb.store

0 PARDUOTUVIŲ

lrb.user

0 DARBUOTOJAI

Lidl Pasaulyje

„Lidl“ pradžia siekia praėjusio amžiaus 4-ąjį dešimtmetį, kai Švabijos regione Vokietijoje buvo įkurta didmeninės prekybos maisto produktais įmonė. Šiandien „Lidl“ yra Vokietijos mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių dešimtuke ir tarptautinė įmonių grupė, turinti aktyviai veikiantį savarankiškų įmonių tinklą visoje Europoje. Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarytos 1973 metais Liudvigshafene, Vokietijoje. 9-ajame dešimtmetyje buvo vykdoma tinklo plėtra šalyje. Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis buvo sėkmingo „Lidl“ įsitvirtinimo už Vokietijos ribų pradžia. Šiuo metu įmonė, stipriai lenkdama kitus konkurentus, valdo vieną didžiausių žemų kainų parduotuvių tinklų Europoje. Ateityje „Lidl“ išliks reikšminga įmone naujose rinkose ir didžiuosis galimybe pasiūlyti geriausią kokybę už žemą kainą.

 

Ką reiškia „Lidl“?

„Lidl“ pavadinimo kilmė susijusi su XX a. 4-ajame dešimtmetyje Nekarzulme (Pietų Vokietija) įkurta firma „Lidl & Schwarz KG“. „Lidl“ pavadinimu 8-ajame dešimtmetyje įmonė atidarė pirmąsias mažų kainų parduotuves Vokietijoje. Nekarzulme iki šiol įsikūrusi įmonės centrinė būstinė.

Ko galiu nusipirkti „Lidl“?

„Lidl“ siūlo apie 1 600 įvairių kasdienių prekių, tarp jų – Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos ir daugelio kitų šalių gamintojų maisto produktai bei kita. Parduotuvėse rasite ir platų vaisių bei daržovių pasirinkimą ir nuolat atnaujinamą ne maisto prekių asortimentą.

Kodėl „Lidl“ prekių nemačiau kitose parduotuvėse?

Nes daugiausia prekiaujame mūsų užsakymu pagamintais maisto produktais ir ne maisto prekėmis. Šie „Lidl“ privatūs prekės ženklai aprėpia visas kasdienių prekių kategorijas: nuo šviežios mėsos iki kepinių, nuo pieno produktų iki prieskonių, nuo saldumynų iki šaldytų gaminių bei kt.

Ar „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje galiu įsigyti tokių pat prekių, kaip „Lidl“ parduotuvėse kitose šalyse?

Daugeliu atvejų taip: perkame centralizuotai ir paskirstome prekes į visas šalis. Tačiau kiekvienos valstybės „Lidl“ bendrovėje yra savarankiškai veikiantis pirkimų skyrius. Sudarant asortimentą, kiekvienoje šalyje atsižvelgiama į vietos gyventojų poreikius ir skonį.

Kuo „Lidl“ privatūs prekės ženklai skiriasi nuo kitų?

Patraukli kaina nėra vienintelis mūsų tikslas. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tačiau mums svarbu, kad džiaugtumėtės apsipirkę „Lidl“. Todėl glaudžiai bendradarbiaudami su savo tiekėjais labai rūpinamės visų „Lidl“ prekių kokybe. Kviečiame įvertinti!

LIDL PASAULYJE

lrb.distance

0 PASKIRSTYMO CENTRŲ

lrb.map-marker

0 ŠALYS

lrb.store

0 PARDUOTUVIŲ

lrb.user

0 DARBUOTOJŲ