Prekybos tinklas

Lidl Lietuvoje

Prekybos tinklas „Lidl“ pirmąsias parduotuves Lietuvoje atidarė 2016 metų vasarą ir iki šiol sėkmingai vykdo plėtrą. Daugėjant parduotuvių, įmonė aktyviai ieško darbuotojų – visi darbo pasiūlymai (tiek administracijos padaliniuose, tiek parduotuvėse ir logistikos centre) nuolat atnaujinami bendrovės karjeros portale http://karjera.lidl.lt.

2019 m. pradžioje „Lidl Lietuvai“ buvo suteikti prestižiniai „Top Employer 2019 Lietuva“ ir „Top Employer 2019 Europe“ sertifikatai, kuriuos reglamentuoja „Top Employers Institute“. „Top Employer“ sertifikatus bendrovės gauna už aukštus žmogiškųjų išteklių standartus bei išskirtinai geras darbo sąlygas organizacijoje. 2023 m. šiuos apdovanojimus „Lidl Lietuva“ gavo penktus metus iš eilės.

Prekybos tinklą „Lidl“ Lietuvos gyventojai jau trečius metus iš eilės (2020 - 2022 m.) pripažino tvariausiu prekės ženklu šalyje, rodo „Sustainable Brand Index™️“ – didžiausia nepriklausoma prekių ženklų tvarumo analizė Europoje. Šį tvariausių įmonių reitingą sudarė Švedijoje įsikūrusi tyrimų bendrovė „SB Insight“.

„Lidl Lietuva“ sėkmingai bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis bei yra Lietuvos prekybos įmonių asociacijos, Investuotojų Forumo, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų narė bei priklauso skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga“.

 • 1930

  XX a. 4-ajame dešimtmetyje Nekarzulme įkurta firma „Lidl & Schwarz KG“.

 • 1973

  Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarymas Liudvigshafene, Vokietijoje.

 • 2002

  „Lidl“ plėtra į Baltijos šalis.

 • 2004

  Nuo 2004 m. buvo aktyviai supirkinėjami sklypai ir pastatai, tinkami parduotuvėms įrengti.

 • 2011

  Susidarius palankioms ekonominėms sąlygoms „Lidl“ plėtra Lietuvoje įgavo naują pagreitį.

 • 2016

  Atidarytos pirmos 15 „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje.

 • 2020

  Atidaryta 50-oji „Lidl“ parduotuvė Lietuvoje.

LIDL LIETUVOJE

MIESTAI

PARDUOTUVĖS

DARBUOTOJAI

Lidl Pasaulyje

„Lidl“ pradžia siekia praėjusio amžiaus 4-ąjį dešimtmetį, kai Švabijos regione Vokietijoje buvo įkurta didmeninės prekybos maisto produktais įmonė. Šiandien „Lidl“ yra Vokietijos mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių dešimtuke ir tarptautinė įmonių grupė, turinti aktyviai veikiantį savarankiškų įmonių tinklą visoje Europoje. Pirmosios „Lidl“ parduotuvės atidarytos 1973 metais Liudvigshafene, Vokietijoje. 9-ajame dešimtmetyje buvo vykdoma tinklo plėtra šalyje. Paskutinis praėjusio amžiaus dešimtmetis buvo sėkmingo „Lidl“ įsitvirtinimo už Vokietijos ribų pradžia. Šiuo metu įmonė, stipriai lenkdama kitus konkurentus, valdo vieną didžiausių žemų kainų parduotuvių tinklų Europoje. 

Ką reiškia „Lidl“?

„Lidl“ pavadinimo kilmė susijusi su XX a. 4-ajame dešimtmetyje Nekarzulme (Pietų Vokietija) įkurta firma „Lidl & Schwarz KG“. „Lidl“ pavadinimu 8-ajame dešimtmetyje įmonė atidarė pirmąsias mažų kainų parduotuves Vokietijoje. Nekarzulme iki šiol įsikūrusi įmonės centrinė būstinė.

Ko galiu nusipirkti „Lidl“?

„Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje yra virš 3 600 aukštos kokybės kasdienių maisto prekių tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų šalių. Parduotuvėse rasite ir platų vaisių, daržovių pasirinkimą bei  nuolat atnaujinamą ne maisto prekių asortimentą.

Kodėl „Lidl“ prekių nemačiau kitose parduotuvėse?

Didžiąja dalį „Lidl“ asortimento sudaro mūsų privačių prekių ženklų maisto ir ne maisto produktai, gaminami pagal mūsų užsakymą. „Lidl“ privatūs prekės ženklai aprėpia visas kasdienių prekių kategorijas: nuo šviežių, šaldytų, bakalėjos produktų iki įvairių ne maisto prekių. 

Ar „Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje galiu įsigyti tokių pat prekių, kaip „Lidl“ parduotuvėse kitose šalyse?

Daugeliu atvejų taip: perkame centralizuotai ir paskirstome prekes į visas šalis. Tačiau kiekvienos valstybės „Lidl“ bendrovėje yra savarankiškai veikiantis pirkimų skyrius. Sudarant asortimentą, kiekvienoje šalyje atsižvelgiama į vietos gyventojų poreikius ir skonį.

Kuo „Lidl“ privatūs prekės ženklai skiriasi nuo kitų?

Patraukli kaina nėra vienintelis mūsų tikslas. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tačiau mums svarbu, kad džiaugtumėtės apsipirkę „Lidl“. Todėl glaudžiai bendradarbiaudami su savo tiekėjais labai rūpinamės visų „Lidl“ prekių kokybe. Kviečiame įvertinti!

LIDL PASAULYJE

PASKIRSTYMO CENTRŲ

ŠALYS

PARDUOTUVIŲ

DARBUOTOJŲ