„Lidl Lietuva“ - TOP darbdavys

„Lidl Lietuva“ - TOP darbdavys

Sparčiai auganti „Lidl Lietuva“ jau šeštus metus iš eilės pripažinta geriausiu darbdaviu ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje – pelnė „Top Employer 2024 Lietuva“ ir „Top Employer 2024 Europe“ sertifikatus. Geriausio darbdavio apdovanojimas bendrovei skirtas už kryptingai tobulinamą papildomą naudų sistemą, nuolat gerinamas darbo sąlygas bei pažangias personalo valdymo praktikas.

„Tai, kad geriausio darbdavio apdovanojimas „Lidl Lietuva“ suteikiamas jau šeštus metus iš eilės įrodo, kad nuolat tobulėjame. Siekiant pelnyti šį įvertinimą kasmet, nuolat geriname kolektyvo narių darbo sąlygas – reguliariai peržiūrime ir didiname atlyginimus, suteikiame papildomas naudas bei, žinoma, pasirūpiname tobulėjimo galimybėmis“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė.

S. Savickienės teigimu, būti pripažintiems tarptautinėje rinkoje šeštus metus iš eilės – itin didelis pasiekimas, prie kurio prisideda kiekvienas kolektyvo narys.

„Esame įvertinti ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje. Šeštą kartą suteiktas „Top Employer 2024“ įvertinimas – neabejotinai ir visos komandos narių nuopelnas. Mūsų darbuotojai itin motyvuoti ir pasiruošę stengtis dėl geriausių rezultatų – tiek departamentų, tiek komandų vadovai nuolat rodo pavyzdį bei veda komandos narius į priekį. Taip pat prie pripažinimo prisideda ir kiti komandos nariai, kurie savo įsitraukimu, motyvacija bei rezultatais formuoja lyderišką požiūrį ir norą praaugti save“, – sako S. Savickienė.

Reikalavimai auga kasmet

„Top Employer“ sertifikatus geriausiems darbdaviams suteikia Nyderlanduose įsikūrusi nepriklausoma organizacija „Top Employers Institute“. Visame pasaulyje darbdavius nominuojanti organizacija veikia jau daugiau nei 30 metų.

Sertifikato siekiančios organizacijos turi pasižymėti pažangiomis personalo valdymo praktikomis bei naujais, šiandieninius darbo rinkos dalyvių poreikius, išpildančiais sprendimais. Taip pat, norint gauti „Top Employer“ sertifikatą, įmonės turi savo darbuotojams suteikti išskirtines darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Motyvuoti darbuotojai – svarbiausias sėkmingos ir besiplečiančios įmonės elementas. Dėl šios priežasties mes rūpinamės, kad kiekvienas kolektyvo narys galėtų nuolat tobulėti bei mokytis ir turėtų galimybę kilti karjeros laiptais. Įmonėje kiekvienas darbuotojas turi asmeninį konkretų tobulėjimo planą, pagal kurį gali pasirinkti nemokamus mokymus. Statistika rodo, kad kolektyvo nariai nuolat tobulėja – 2023 kalendoriniais metais 13 proc. darbuotojų pakilo pareigose“, – pasakoja S. Savickienė.