„ICERTIAS Best Buy Award“: „Lidl“ kepyklos skyrius

Lietuvoje atlikus naujausią tyrimą „ICERTIAS Best Buy Award“, prekybos tinklas „Lidl“ išrinktas geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančiu tinklu įvairiose kategorijose.

Ypatingai norime pasidžiaugti šiuo Lietuvos pirkėjų vertinimu mūsų kepyklos gaminių asortimentui. Visi „Lidl“ kepiniai yra kepami keturis kartus per dieną, todėl visada yra šviežūs.

Apie projektą „ICERTIAS Best Buy Award“

Šiuolaikiniai pirkėjai yra ypač išprusę ir išrankūs bei nuolat ieško galimybių įsigyti geresnės kokybės gaminių ir paslaugų už tą pačią kainą. Apsispręsdami, ar pirkti konkrečią prekę arba paslaugą, vartotojai atsižvelgia į kainos ir kokybės santykį. Pirkėjams itin svarbus geros kainos ir geriausios įmanomos kokybės santykis, laikomas geriausio pasirinkimo (angl. Best Buy) veiksniu.

Tyrimas „ICERTIAS Best Buy Award“ yra organizacijos „ICERTIAS – International Certification Association“, GmbH, įsikūrusios Ciuriche, Šveicarijoje, projektas.

Tyrimo „ICERTIAS Best Buy Award“ apklausoje dalyvavusių respondentų prašyta remiantis savo asmenine patirtimi nurodyti pateiktų kategorijų produktus bei paslaugas, pasižyminčius geriausiu kainos ir kokybės santykiu Lietuvos rinkoje.