Kiekviena dieną milijonai žmonių dirba, jog tokie mažmeninės prekybos tinklai, kaip „Lidl“, pirkėjams galėtų pasiūlyti įvairių prekių bei maisto produktų.

Bendrovės yra atsakingos, jog žmogaus teisės nebūtų pažeidžiamos nė vienoje jų globalių tiekimo grandinių dalyje. Jos turi siekti, jog pagarba žmonėms – klientams, darbuotojams, verslo partneriams – būtų nenuneigiama verslo pamatinė vertybė. Suprasdami tai, mes palaikome ir drauge su mūsų partneriais įsipareigojame užtikrinti žmogaus teises visoje vertės kūrimo grandinėje.

Žmogaus teisių užtikrinimas ir pagarba joms yra mūsų socialinės atsakomybės dalis. Šioje srityje vadovaujamės tarptautiniais principais, pavyzdžiui, JT Visuotine žmogaus teisių deklaracija, JT Verslo ir žmogaus teisių pagrindiniais principais, Tarptautinės darbo organizacijos deklaracija apie pagrindinius principus ir teises darbe. „Lidl“ sėkmė visų pirma grindžiama sąžiningu elgesiu su kitais, todėl atsakomybė už žmones bei visuomenę yra svarbus mūsų veiklos principas.

Kaip „Schwarz“ grupės dalis, „Lidl Lietuva“ yra įsipareigojusi užtikrinti žmogaus teises. Žemiau galite parsisiųsti žmogaus teisių politiką, taikomą visoje „Schwarz“ įmonių grupėje.