„Lidl Lietuva“ Socialinė atsakomybė

Visuomenė

picture

„Lidl Lietuva“ – Už saugią aplinką mūsų vaikams

Grąžindami tarą „Lidl“ parduotuvėse, pinigus už depozitą galite skirti vaikų dienos centrams visoje Lietuvoje. Kiekvieną jūsų skirtą centą „Lidl“ padvigubins, kad vakai dienos centruose gautų sotesnę vakarienę, įdomesnių užsiėmimų ir kitų būtinų priemonių.

Daugiau
picture

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama

Tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“ reguliariai bendradarbiauja su „Maisto banko“ labdaros ir paramos fondu. „Lidl“ ne tik dalyvauja du kartus per metus „Maisto banko“ rengiamose maisto rinkimo akcijose, tačiau ir reguliariai prisideda prie kasdienės paramos fondo veiklos veiklos.

Daugiau
picture
picture

Visose „Lidl“ parduotuvėse – gyvybes gelbstintys defibriliatoriai

Visose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje įrengti išoriniai automatiniai širdies defibriliatoriai, skirti gaivinti žmogų staigios mirties atveju. „Lidl“ yra vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje, kurio visose parduotuvėse yra įrengti defibriliatoriai.

Daugiau
picture

Krepšinis ir gyvenimas eina išvien

Moksleivių krepšinio lyga (MKL), praėjusiais metais įgijusi pagrindinio rėmėjo „Lidl“ vardą, vienija daugiau nei 4,6 tūkst. aktyviai krepšinį žaidžiančių jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos. „Lidl“ drauge su MKL inicijavo socialinę kampaniją

„Krepšinis ir gyvenimas eina išvien“. Jos tikslas – įkvėpti jaunuosius sportininkus Lietuvos krepšinio žvaigždės, Jono Valančiūno pavyzdžiu, drąsiai ieškoti savęs ir tobulėti.

Daugiau
picture