Užauginta Lietuvoje

Užauginta Lietuvoje

Partnerystė su Lietuvos ūkininkais ir tiekėjais

Nuosekliai su Lietuvos ūkininkais ir šalies tiekėjais bendradarbiaujantis prekybos tinklas „Lidl“ vis didesnį dėmesį skiria partnerystei su vietos gamintojais. Nors ir esame tarptautinis prekybos tinklas, lietuviškumas bei vietinė produkcija mums labai svarbi. Šviežumas ir kokybė – didžiausi mūsų prioritetai, todėl džiaugiamės ir didžiuojamės, jog dirbame su tokiais Lietuvos ūkininkais ir gamintojais, kurie atsako už savo produkcijos kokybę.

Nuosekliai su Lietuvos ūkininkais ir šalies tiekėjais bendradarbiaujantis prekybos tinklas „Lidl“ vis didesnį dėmesį skiria partnerystei su vietos gamintojais.

„Lidl“ yra ištobulinęs savo kokybės užtikrinimo sistemą ir nuosekliai bei griežtai rūpinasi prekybos tinklui tiekiamų arba jo užsakymu gaminamų maisto produktų kokybe – nuo derybų su tiekėjais apie galimą bendradarbiavimą bei jų gaminių įtraukimo į asortimentą iki kasdienės prekybos.

Bulves

„Lidl“ reikalauja, kad privačių prekių ženklų tiekėjai atitiktų aukštus tarptautinius reikalavimus ir turėtų visame pasaulyje pripažįstamo Tarptautinio maisto standarto (International Food Standard - IFS) arba britų mažmeninės prekybos asociacijos BRC standarto sertifikatą. O „Lidl“ šviežius vaisius ir daržoves tiekiantys ūkiai privalo turėti tarptautinį GlobalG.A.P. sertifikatą, rodantį, kad vaisiai ir daržovės yra auginami laikantis gerosios žemės ūkio praktikos, reikiamų kokybės, saugos ir kitų reikalavimų.

Svogūnai

„Lidl“ maisto produktų kokybės užtikrinimo sistema apima akredituotose laboratorijose atliekamus cheminius ir mikrobiologinius produktų tyrimus, gamybos vietų auditus bei juslinius tyrimus, arba kitaip – produktų degustacijas. „Lidl“ partneriams keliami prekybos tinklo nustatyti kokybės reikalavimai dažnai kur kas griežtesni nei numatyta atitinkamuose ES teisės aktuose. Orientuojantis į geriausią tarptautinę praktiką ir griežčiausius kokybės reikalavimus, tampa lengviau siekti eksporto galimybių – bendradarbiavimas su „Lidl“ Lietuvoje ne vienam šalies gamintojui jau dabar yra atvėręs ir užsienio rinkas.

Užauginta Lietuvoje

„Lidl“ didžiuojasi dirbdami su Lietuvos ūkininkais ir pristato kampaniją „Užauginta Lietuvoje“. Kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų šalies ūkininkais ir tiekėjais, kurių produkcija kasdien užpildomos „Lidl“ lentynos.