„Lidl Lietuva“ Socialinė atsakomybė

Projektai

Vejo malunas

Klimato strategija

Siekdama prisidėti prie kovos su klimato kaita, „Schwarz“ grupė, kuriai priklauso ir „Lidl“, prisijungė prie „Science Based Targets" iniciatyvos ir nusistatė ambicingus klimato tikslus. Prekybos tinklas „Lidl" siekia iki 2030 metų sumažinti savo operatyvinės veiklos šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją 80% ir tartis su tiekėjais dėl emisijos mažinimo tiekimo grandinėse.

Plastiko strategija

Plastiko strategija

Siekdama tausesnio išteklių naudojimo, taršos mažinimo ir kuo didesnio masto aliekų perdirbimo „Lidl Lietuva“ vykdo „REset Plastic" strategiją. Šioje skiltyje galite susipažinti su šia strategija, jos tikslais bei jau įgyvendintais žingsniais.

Ruoniukas

Projektas „Duok ruoniukui penkis“

„Lidl Lietuva“ 2021 m. liepos mėnesį pristatė naują daugkartinį maišelį – „Duok ruoniukui penkis“. Už kiekvieną nupirktą maišelį Lietuvos jūrų muziejaus vykdomai Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos veiklai skiriama 0,05 EUR. Šiuo projektu „Lidl Lietuva“ teikia finansinę pagalbą Lietuvos jūrų muziejui bei jo naujai kuriamam Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centrui ir kviečia prisidėti visus pirkėjus. Kitas projekto tikslas – didinti žmonių sąmoningumą, skatinti apmąstyti savo elgsenos poveikį aplinkai ir rinktis daugkartinius gaminius.

Už „Lidl“ taromatuose surinktą paramą – pagalba ne tik vaikams

„Lidl Lietuva“ – Už saugią aplinką mūsų vaikams

Grąžindami tarą „Lidl“ parduotuvėse, pinigus už depozitą galite skirti vaikų dienos centrams visoje Lietuvoje. Kiekvieną jūsų skirtą centą „Lidl“ padvigubins, kad vakai dienos centruose gautų sotesnę vakarienę, įdomesnių užsiėmimų ir kitų būtinų priemonių.

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama produktais

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama

Tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“ reguliariai bendradarbiauja su „Maisto banko“ labdaros ir paramos fondu. „Lidl“ ne tik dalyvauja du kartus per metus „Maisto banko“ rengiamose maisto rinkimo akcijose, tačiau ir reguliariai prisideda prie kasdienės paramos fondo veiklos veiklos.

Moksleivių krepšinio lyga

„Lidl Lietuva“ – pagrindinė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rėmėja

Nuo 2016 m., tapus pagridine Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) rėmėja, „Lidl Lietuva“ džiaugiasi galėdama lydėti šiuo keliu juo einančius jaunuosius krepšinio žaidėjus ir šitaip prisidėti prie jų bei viso šalies sporto ateities. „Lidl Lietuva“, būdama socialiai atsakinga bendrovė, palaiko veiklas, kurios skatina jaunimo užimtumą, aktyvų šeimų laisvalaikį ir sveiką gyvenimo būdą.

Visose „Lidl“ parduotuvėse – gyvybes gelbstintys defibriliatoriai

Visose „Lidl“ parduotuvėse – gyvybes gelbstintys defibriliatoriai

Visose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje įrengti išoriniai automatiniai širdies defibriliatoriai, skirti gaivinti žmogų staigios mirties atveju. „Lidl“ yra vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje, kurio visose parduotuvėse yra įrengti defibriliatoriai.