Pasaulio žemėlapis

Skaidrumas ne maisto prekių tiekimo grandinėje

„Lidl“ savo prekes gauna iš tiekėjų visame pasaulyje. Savo prekės ženklo asortimente dirbame tiesiogiai su gamintojais, su kuriais kartu galime rodyti atsakingesnį prekių gamybos būdą. Norint žinoti, kur ir kaip gaminami mūsų produktai, svarbu gerai pažinti savo verslo partnerius. Norime, kad mūsų klientai taip pat žinotų informaciją apie mūsų gaminių kilmę ir gamybos būdus.

Mūsų tiekėjai ne maisto prekių sektoriuje

Siekdami kuo didesnio skaidrumo tiekimo grandinėje, keliame aukštus skaidrumo reikalavimus.

Mes skelbiame viešai tiekėjų sąrašus su informacija apie visą mūsų ne maisto prekių asortimentą, kurį sudaro tekstilė ir batai, taip pat įvairi įranga, tokia kaip žaislai, sporto įranga ar sodo baldai. Kaip ir visa pramonė, didelę dalį savo ne maisto prekių asortimento „Lidl“ gauna iš nepriklausomų gamintojų iš Azijos šalių, tokių kaip Bangladešas ar Kinija. Nepaisant reikšmingos pažangos ir ekonomikos augimo šiose šalyse, socialinės ir aplinkos sąlygos skiriasi.

Todėl ypač daug dėmesio skiriame pripažintų standartų įgyvendinimui. Pavyzdžiui, „Lidl“ užtikrina, kad nepriklausomi ir vietiniai ekspertai reguliariai tikrintų visas ne maisto prekių ženklo produktų gamybos įmones, laikydamiesi pripažintų BSCI arba SA 8000 standartų, ir sistemingai vykdo nustatytus patobulinimus.

Pagrindinių „Lidl“ prekių ženklų tekstilės gaminių ir batų gamybos vietų sąrašas:

(Atnaujinta: 2022 04 01)

Pagrindinių „Lidl“ prekių ženklų kitų ne maisto prekių gamybos vietų sąrašas:

(Atnaujinta: 2022 04 01)