Sertifikuota kakava

Sertifikuota kakava

Sertifikuota kakava

Nuo 2023 metų pradžios „Lidl Lietuva“ savo privačių prekės ženklų produktų, į kurių sudėtį įeina kakava, gamyboje įsipareigoja naudoti tik sertifikuotą – tvariai užaugintą ir paruoštą – kakavą. Tik etiškai išgauta žaliava bus randama privačių prekybos tinklo prekės ženklų šokoladų, sausainių, glaistytų varškės sūrelių, desertų bei kitų maisto produktų ir konditerijos gaminių sudėtyje. Šiems produktams gaminti skirta kakava bus perkama iš gamintojų, kurie turi bent vieną iš šių sertifikatų: UTZ, „EU-Organic“, „Fairtrade“ arba „Rainforest Alliance“. Šie sertifikatai reiškia, kad kakava yra ne tik užauginta ir paruošta aplinkai draugišku būdu, bet ir suteikiant darbuotojams tinkamas darbo sąlygas bei atlygį.

„Lidl Lietuva“ taip pat iškėlė ir tarpinį tikslą – užtikrinti, kad visi kakavos turintys produktai, gaunami iš Lietuvos tiekėjų, būtų gaminami naudojant tik sertifikuotą kakavą jau nuo 2021 metų pradžios.

Naudodami tvariai išgautas žaliavas savo privačių prekių ženklų produktuose, prisidedame prie darnaus pasaulinio kakavos sektoriaus vystymosi ekonominiu, socialiniu ir aplinkos apsaugos požiūriais bei kviečiame prisijungti visus mūsų klientus ir partnerius.