Už „Lidl“ taromatuose surinktą paramą – pagalba ne tik vaikams

„Lidl Lietuva“ – Už saugią aplinką mūsų vaikams

Grąžindami tarą „Lidl“ parduotuvėse, pinigus už depozitą galite skirti vaikų dienos centrams visoje Lietuvoje. Kiekvieną jūsų skirtą centą „Lidl“ padvigubins, kad vakai dienos centruose gautų sotesnę vakarienę, įdomesnių užsiėmimų ir kitų būtinų priemonių.

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama produktais

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama

Tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“ reguliariai bendradarbiauja su „Maisto banko“ labdaros ir paramos fondu. „Lidl“ ne tik dalyvauja du kartus per metus „Maisto banko“ rengiamose maisto rinkimo akcijose, tačiau ir reguliariai prisideda prie kasdienės paramos fondo veiklos veiklos.

Visose „Lidl“ parduotuvėse – gyvybes gelbstintys defibriliatoriai

Visose „Lidl“ parduotuvėse – gyvybes gelbstintys defibriliatoriai

Visose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje įrengti išoriniai automatiniai širdies defibriliatoriai, skirti gaivinti žmogų staigios mirties atveju. „Lidl“ yra vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje, kurio visose parduotuvėse yra įrengti defibriliatoriai.

Moksleivių krepšinio lyga

„Lidl Lietuva“ – pagrindinė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rėmėja

Nuo 2016 m., tapus pagridine Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) rėmėja, „Lidl Lietuva“ džiaugiasi galėdama lydėti šiuo keliu juo einančius jaunuosius krepšinio žaidėjus ir šitaip prisidėti prie jų bei viso šalies sporto ateities. „Lidl Lietuva“, būdama socialiai atsakinga bendrovė, palaiko veiklas, kurios skatina jaunimo užimtumą, aktyvų šeimų laisvalaikį ir sveiką gyvenimo būdą.

Plastiko mažinimo strategija

Plastiko mažinimo strategija

Siekdami tvarumo, imamės įvairių priemonių sumažinti plastiko naudojimą, pakeisti jį alternatyvomis ir perdirbti, laikantis Europos Komisijos sudarytos Europos plastiko strategijos. Šioje skiltyje galite susipažinti su mūsų plastiko mažinimo strategija, jos tikslais bei jau įgyvendintais žingsniais.