„Lidl Lietuva“ plastiko mažinimo strategija.

Plastiko mažinimo strategija

Siekdami tvarumo, imamės įvairių priemonių sumažinti plastiko naudojimą, pakeisti jį alternatyvomis ir perdirbti, laikantis Europos Komisijos sudarytos Europos plastiko strategijos.

Mūsų tikslai:

Iki 2020 metų iš prekybos išimti visus vienkartinius plastikinius pirkinių maišelius

Iki 2025 metų sumažinti sunaudojamo plastiko kiekį 20%

Užtikrinti, kad iki 2025 metų, visos prekybos tinklo privačių prekės ženklų gaminių plastiko pakuotės būtų 100% perdirbamos

picture

„Lidl“ jau šiemet atsisakys vienkartinių plastikinių pirkinių maišelių

Pasaulyje vis stiprėjant kovai su plastiko vartojimu, „Lidl Lietuva“ nusprendė įgyvendinti naują ekologinę iniciatyvą – iki 2020 metų iš prekybos išimti visus vienkartinius plastikinius pirkinių maišelius. Šis sprendimas į aplinką patenkančio plastiko kiekį kasmet leis sumažinti daugiau kaip 100 tonų.

Daugiau
picture

„Lidl Lietuva“ mažina naudojamo plastiko kiekį

Nuosekliai mažinti pakuotėms naudojamų medžiagų kiekį ir tobulinti pakuočių perdirbimą – jau daugelį metų „Lidl“ prekybos tinklo tarptautiniu mastu vykdoma politika. Bendrovė „Lidl Lietuva“ eina tuo pačiu keliu: ieško tvarių pakavimo sprendimų, kurie galėtų tapti alternatyva plastiko pakuotėms, ir nuosekliai optimizuoja plastikinių pakuočių naudojimą.

Daugiau
picture

„Lidl Lietuva“ atsisako vienkartinių plastiko gaminių

Prekybos tinklas „Lidl Lietuva“, paskelbęs apie siekį iki 2025 metų sumažinti sunaudojamo plastiko kiekį 20 proc., imasi ir konkrečių iniciatyvų. Šiuo metu 45-ias parduotuves valdanti įmonė iki 2019 metų pabaigos iš asortimento visiškai išims vienkartinius plastiko gaminius, tokius kaip gėrimų šiaudeliai, puodeliai, taurės, lėkštės, įrankiai bei vatos pagaliukai su plastikiniu koteliu. Vietoje jų bus pasiūlyta gaminių iš alternatyvių bei perdirbamų medžiagų.

Daugiau
lrb.sandwich-arrow

0 %

sumažinti sunaudojamo plastiko kiekį iki 2025 metų

lrb.national-food-2

0 %

perdirbamos privačių prekės ženklų gaminių plastiko pakuotės iki 2025 metų

lrb.product

0 Tonų

mažiau plastiko pateks į gamtą išėmus iš prekybos vienkartinius maišelius

lrb.detergent

0 Tona

sumažinti sunaudojamo plastiko kiekį per metus naudojant 10% mažiau plastiko „Saguaro“ buteliukų gamybai