Šviežių vaisių ir daržovių pirkimo strategija

Šviežių vaisių ir daržovių pirkimo strategija

Šviežių vaisių ir daržovių pirkimo strategija

Savo pirkėjams kasdien siūlome kokybiškus ir šviežius produktus patraukliausia kaina. Šviežių vaisių ir daržovių kokybė bei sauga – neabejotinai svarbiausi mūsų pirkimo strategijos principai.

„Lidl Lietuva“ pesticidų vaisiuose ir daržovėse mažinimo programa

„Lidl Lietuva“ specifikacijoje šviežiems vaisiams ir daržovėms nustatytos didžiausios leistinos pesticidų likučių vertės yra vienos iš griežčiausių rinkoje:

• „Lidl Lietuva“ patvirtinti veikliosios medžiagos likučių kiekiai negali viršyti trečdalio didžiausios leistinos likučių koncentracijos.
Bendras visų veikliųjų medžiagų likučių didžiausio kiekio krūvis procentais negali viršyti 80%.
• Aptinkamų veikliųjų medžiagų likučių skaičius negali viršyti penkių.
• Veikliosios medžiagos (atskirai) ūmaus poveikio etaloninės dozės krūvis procentais negali viršyti 100%.

„Lidl Lietuva“ specifikacijoje nurodyti reikalavimai yra griežtesni nei Europos Komisijos skelbiamos leistinos likučių koncentracijos normos. Taip sukuriamas pagrindas efektyviai išankstinio perspėjimo sistemai ir prevencinės komunikacijos su mūsų verslo partneriais visame pasaulyje priemonėms įgyvendinti.

Ekologinės pusiausvyros puoselėjimas ir ekologinės atsakomybės užtikrinimas.

Ekologinių žemės ūkių produktų paklausa nuolatos auga. Tai yra svarbi ir pageidaujama tendencija, kuriai mes, „Lidl Lietuva“, teikiame prioritetą, todėl esame įsipareigoję taikyti atidžią, tinkamą ir tvarią ūkininkavimo praktiką visų ekologiškų produktų asortimentui. Sąžiningos prekybos kriterijus atitinkantį asortimentą nuolatos pildome produktais, pažymėtais „Fairtrade“ bei „Rainforest Alliance“ ženklais.

Išsamiau apie mūsų bendrovės įsipareigojimus dėl šviežių vaisių ir daržovių kokybės ir saugos skaitykite mūsų pirkimų strategijoje: