„Lidl Lietuva“ remia maisto banką.

Maisto bankas

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama

Tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“ reguliariai bendradarbiauja su „Maisto banko“ labdaros ir paramos fondu. „Lidl“ ne tik dalyvauja du kartus per metus „Maisto banko“ rengiamose maisto rinkimo akcijose, tačiau ir reguliariai prisideda prie kasdienės paramos fondo veiklos.

„Lidl“ reguliariai aukoja besibaigiančio galiojimo maisto produktus ir ne maisto prekes.

„Lidl“ reguliariai aukoja besibaigiančio galiojimo maisto produktus ir ne maisto prekes. Ištobulinus prekybos tinklo vidinius procesus, besibaigiančio galiojimo produktus labdaros ir paramos fondui bei jo partneriams „Lidl“ gali perduoti tiesiai iš savo parduotuvių. „Maisto bankui“ reguliariai perduodama fasuota duona ir kepiniai, įvairios bakalėjos prekės, higienos ir buitinės chemijos priemonės. Nuo 2020 m. rugsėjo „Lidl Lietuva“ pradėjo „Maisto bankui“ tiekti paramą šviežiais vaisiais ir daržovėmis iš kai kurių parduotuvių, o nuo 2021 m. gegužės – iš visų „Lidl“ parduotuvių Lietuvoje.

Prekybos tinklas „Lidl“ – vienas iš pirmųjų šalies didžiųjų prekybos tinklų, remiantis organizaciją.

Prekybos tinklas „Lidl“ – vienas iš pirmųjų šalies didžiųjų prekybos tinklų, remiantis organizaciją ne tik besibaigiančio galiojimo produktais bei prisidėdamas prie reguliarių „Maisto banko“ akcijų, kurių metu savanoriai Lietuvos prekybos centruose apsiperkančius žmones kviečia nupirkti ir nepasiturinčių maitinimui paaukoti ilgai negendančių maisto produktų, bet ir skiriantis finansinę paramą maisto surinkimo, vežimo ir paskirstymo kaštams padengti.

Per 2018 kalendorinius metus „Maisto bankui“ atidavėme 107 tonas maisto, 2019 m. – 264 tonas. Per 2020 kalendorinius metus „Maisto bankui“ perdavėme produktų už 295 436,83 eurus bei skyrėme finansinės paramos – 20 283,52 eurus. Per 2018-2020 m. „Maisto bankui“ paaukojome produktų už 728 136,74 eurus bei skyrėme 47 392,86 eurus finansinės paramos. 2021 finansiniais metais „Maisto bankui“ perdavėme 490 tonų maisto ir kitų produktų, kurių vertė – 730 tūkst. eurų.

„Maisto bankas“ surinktą paramą maistu perduoda ne pelno siekiančioms organizacijoms.

„Maisto bankas“  surinktą paramą maistu perduoda ne pelno siekiančioms organizacijoms, kurios rūpinasi socialiai pažeidžiamomis gyventojų grupėmis: socialinės rizikos arba mažas pajamas gaunančiomis šeimomis ir asmenimis, darbo netekusiais žmonėmis, neįgaliais ar pagyvenusiais žmonėmis, benamiais.

2018 m. rudeninės „Maisto banko“ kampanijos startą „Lidl“ parduotuvėje paskelbė apsilankiusi tuometinė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2018 m. rudeninės „Maisto banko“ kampanijos startą „Lidl“ parduotuvėje paskelbė apsilankiusi tuometinė šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

MEDIA CENTRAS

2022 m. rudeninė „Maisto banko“ akcija „Lidl“

Parduotuvės

Šešiasdešimt penkiose „Lidl“ parduotuvėse vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija

Kartai

Tiek kartų buvo paaukota „Lidl“ parduotuvėse

Produktai

Rudeninės „Maisto banko“ akcijos metu nupirktas ir paaukotas skaičius produktų

Eurai

Už šią sumą buvo paaukota produktų „Lidl“ parduotuvėse