„Lidl“ tęsia tradicijas – per Kalėdas ir Naujuosius metus parduotuvės nedirbs

31.10.2019 09:00:00 | Vilnius

„Lidl“ parduotuvės per Kalėdas ir Naujuosius metus nedirbs

Šių metų žiemos švenčių sezoną visos „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje nedirbs pirmąją Šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją. Tokį sprendimą dėl darbo laiko „Lidl Lietuva“ priima jau 3-tąjį kartą tam, kad visi prekybos tinklo darbuotojai galėtų sutikti didžiąsias metų šventes kartu su šeimomis ir draugais.

Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ sutrumpins parduotuvių darbo valandas. Šv. Kūčių vakarą parduotuvės dirbs iki 18.30 val., o Naujųjų metų išvakarėse – iki 20 val. Antrąją Šv. Kalėdų dieną visos „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 10 val. ryto iki 19.30 val. vakaro.

„Gražiausios metų šventės yra skirtos visiems, tad norime, kad šventinį šurmulį ir nuotaiką pajustų visi mūsų darbuotojai. Šventinėmis dienomis galimybė pabūti su artimaisiais ir ramybė yra svarbi visiems. Jau kelerius metus iš eilės nedirbame pirmąją Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną, o prieš dvejus metus papildomai nusprendėme nedarbo diena padaryti ir Šv. Velykų sekmadienį. Šį sprendimą itin palankiai sutiko tiek darbuotojai, tiek klientai, todėl ir toliau laikysimės šio sprendimo“, – sako „Lidl Lietuva“ vadovas Radostin Roussev-Peine.

Spės aplankyti tiek šeimos narius, tiek ir draugus

Vilniuje, Šnipiškių mikrorajone esančioje „Lidl“ parduotuvėje dirbantis Vitalijus jau dabar yra suplanavęs, kaip praleis didžiąsias metų šventes. Vyras džiaugėsi, kad galimybė nedirbti per šventes leis ne tik praleisti laiką su šeima, bet aplankyti ir draugus.

„Džiaugiuosi, kad net ir dirbdamas aptarnavimo sektoriuje, galiu šventes praleisti su savo artimaisiais. „Lidl“ jau kelerius metus iš eilės nedirba pirmąją Šv. Kalėdų dieną, tai žinodamas šventes galiu susiplanuoti iš anksto – Kūčias švęsiu su savo šeimos nariais, o per Šv. Kalėdas aplankysiu draugus ir artimuosius, kurie gyvena kituose miestuose. Labai vertinu ir tai, kad per Šv. Kalėdas mano artimieji taip pat nedirba, todėl galime švęsti visi kartu“, – pasakoja „Lidl“ parduotuvės darbuotojas Vitalijus.

„Lidl“ darbuotojams suteikiamos darbo sąlygos šių metų pradžioje buvo įvertintos ir prestižiniais „Top Employer Lietuva“ bei „Top Employer Europe“ sertifikatais. Taip pat trečius metus iš eilės prekybos tinklas „CV-Online“ surengtuose „TOP darbdavio“ rinkimuose pelnė 1-ąją vietą tarp visų dalyvavusių prekybos įmonių.

„Lidl“ parduotuvių darbo laikas Kalėdinių švenčių metu:

Gruodžio 24 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs iki 18.30 val.

Gruodžio 25 d. „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

Gruodžio 26 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 10 iki 19.30 val.

Gruodžio 31 d. „Lidl“ parduotuvės dirbs iki 20 val.

Sausio 1 d. „Lidl“ parduotuvės visoje Lietuvoje nedirbs.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (551.28 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau