„Lidl“ praktikos diena parduotuvėje: darbą čia išbando visi įmonės darbuotojai

23.12.2019 09:00:00 | Vilnius

„Lidl“ praktikos diena parduotuvėje

Artėjant didžiausioms metų šventėms bei vis didėjant šurmuliui apsipirkimo vietose, prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvių darbuotojai, kaip ir kasmet, sulaukė pastiprinimo. Jau nuo lapkričio mėnesio pradžios prie parduotuvių komandų kasdien prisijungia ir  biuro darbuotojai. Šios praktikos dienos yra įgyvendinamos kasmet, o prie parduotuvės kolektyvų prisijungia visi, nuo administracijos darbuotojų iki aukščiausio lygio vadovų.

Pasak „Lidl Lietuva“ personalo vadovės Sandros Savickienės, ši praktika leidžia geriau suprasti parduotuvės darbo mechanizmą bei prekybos tinklo procesus apskritai, o prieššventiniu laikotarpiu tai tampa ir papildoma pagalba parduotuvės personalui.

„Parduotuvės yra mūsų veiklos pagrindas, tad kiekvieno iš mūsų darbas yra su jomis susijęs. Kokios užduotys čia atliekamos, kiek laiko užtrunka jas padaryti, kaip yra planuojami darbai – parduotuvės veiklą geriausiai suprasi atsidūręs jos aplinkoje, kur visi procesai matomi iš arti bei realiai išbandomi. Dirbant biure ir kuriant teorinius procesus, yra sudėtinga suprasti ir įvertinti, kaip juos įgyvendinti sekasi parduotuvėse dirbantiems žmonėms. Prieš didžiąsias metų šventes ši praktika tampa dar labiau reikšminga, nes papildomos rankos leidžia dar efektyviau dirbti dėl mūsų pirkėjų“, – teigia „Lidl Lietuva“ personalo vadovė.

Praktika taikoma ir naujokams

Laikas prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius metus nėra vienintelis, kuomet prie parduotuvių komandų prisijungia „Lidl Lietuva“ biuro darbuotojai.  Išbandyti save parduotuvėje galimybę turi ir „Lidl“ komandos naujokai. Įmonėje egzistuoja praktika, kai dažnas naujas darbuotojas, ypač jei jis užims vadovaujančias pareigas, tik pradėjęs dirbti „Lidl”, keletą pirmųjų dienų praleidžia parduotuvėje.

„Laikomės nuostatos, kad naujiems kolegoms itin naudinga susipažinti su visais įmonės procesais ne tik teoriškai, bet ir praktiškai, todėl tiek su parduotuvės procesais, jos gyvenimo ritmu, asortimentu, darbuotojais ir klientais geriausia susipažinti iš arti. Praktikos dienos parduotuvėje metu susipažįstama su prekių krovos darbais, maisto prekių šviežumo bei kokybės užtikrinimu, tvarkos parduotuvėje palaikymu ar darbu prekybos centre įrengtoje kepykloje. Po tokių įdirbio dienų naujas komandos narys į biurą grįžta jau sukaupęs nemažą žinių bagažą ir susipažinęs su įmonės veiklos procesais“, – tikina S. Savickienė.

Po įtempto laikotarpio – poilsis visiems

Jau tapo tradicija, kad didžiąsias metų šventes visi „Lidl“ darbuotojai sutiks artimųjų ir draugų rate – gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Tokį sprendimą dėl darbo laiko „Lidl Lietuva“ priima jau 3-tąjį kartą tam, kad visi prekybos tinklo darbuotojai galėtų sutikti didžiąsias metų šventes kartu su šeimos nariais.

Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ sutrumpins parduotuvių darbo valandas. Šv. Kūčių vakarą parduotuvės dirbs iki 18.30 val., o Naujųjų metų išvakarėse – iki 20 val. Antrąją Šv. Kalėdų dieną visos „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 10 val. ryto iki 19.30 val. vakaro.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (402.66 KB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau