„Lidl“ ilgina parduotuvių darbo laiką: dirbs nuo 8 iki 22 valandos

08.04.2020 11:00:00 | Vilnius

„Lidl“ ilgina parduotuvių darbo laiką

Prekybos tinklas „Lidl“ nuo ketvirtadienio, balandžio 9 dienos, ilgina parduotuvių darbo laiką – visos 49 Lietuvoje veikiančios parduotuvės dirbs nuo 8 iki 22 valandos. Nuo karantino pradžios parduotuvių darbo laikas buvo sutrumpintas, tačiau atsižvelgdamas į pirkėjų pageidavimus turėti daugiau galimybių apsipirkti įvairesniu metu, „Lidl“ nusprendė grįžti prie įprasto darbo laiko.

„Darbo laiko sutrumpinimas karantino pradžioje buvo reikalingas, kad padidėjus darbo krūviui, mūsų darbuotojai galėtų geriau pailsėti ir tinkamai pasiruošti kitai dienai. Vis dėlto, šiuo metu situacija normalizavosi, atsirado papildomos pirkėjų srauto kontrolės priemonės, o patys pirkėjai vis dažniau pageidauja turėti daugiau galimybių planuojant savo apsipirkimą. Atsižvelgę į visa tai, nusprendėme grįžti prie įprasto darbo laiko. Be abejo, ir toliau skatiname pirkėjus kruopščiai planuoti savo pirkinius ir nesilankyti parduotuvėse be reikalo“, – sako „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius Radostin Roussev-Peine.

„Lidl“ parduotuvėse ir toliau prioritetas rytais bus skiriamas vyresnio amžiaus pirkėjams. Kaip ir anksčiau, senjorai nuo 9 iki 11 valandos kiekvieną dieną bus aptarnaujami be eilės.

Prekybos tinklas taip pat primena, kad pirmąją Velykų dieną, balandžio 12-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Toks sprendimas priimamas jau trečius metus iš eilės, kad visi parduotuvių darbuotojai galėtų šventes sutikti su savo šeimos nariais. Antrąją Velykų dieną, balandžio 13-ąją, „Lidl“ parduotuvės visoje šalyje dirbs nuo 8 iki 22 valandos.

Šiuo metu šalyje iš viso veikia 49 prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvės – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine bei Šilutėje.

Kontaktai žiniasklaidai

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
bendraukime@lidl.lt

Kategorijos


Atsisiųsti

Atsisiųsti (1.46 MB)

Pasidalinti

Kitos naujienos
Daugiau